Raport z wypożyczeń

08.11.2022, 12:00
Gol Kaczmarka i Stróżyński w pierwszym składzie Chojniczanki. Prezentujemy podsumowanie minionego tygodnia w wykonaniu zawodników wypożyczonych z Miedzi Legnica. Zapraszamy do lektury.

Ruben Hoogenhout (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – rozegrał pełne 90 minut meczu przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Szymon Stróżyński (Chojniczanka Chojnice, Fortuna 1 Liga) – znalazł się w wyjściowym składzie Chojniczanki na mecz z GKS Katowice. Nasz zawodnik rozegrał w tym meczu 85 minut. Chojniczanka przegrała 0:3.

Natan Wysiński (GKS Jastrzębie, eWinner 2 Liga) - znalazł się w meczowej 18-stce na mecz przeciwko Wiśle Puławy, ale cały mecz obserwował z ławki rezerwowych. GKS przegrał 0:4.

Mateusz Kaczmarek (na zdj.) (Wisła Puławy, eWinner 2 Liga) – Znalazł się pierwszym składzie na mecz z GKS Jastrzębie. Na boisku spędził 80 minut, podczas których wpisał się na listę strzelców. Kaczmarek zdobył gola w 51. minucie na 3:0 dla Wisły. Ostatecznie Wisła wygrała 4:0.

Kacper Andrzejewski (Hutnik Kraków, eWinner 2 Liga) – rozegrał pełne 90 minut w meczu przeciwko Lechowi II Poznań. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Filip Balcewicz (Polonia Warszawa, eWinner 2 Liga) - Znalazł się w 18-stce meczowej na spotkanie z KKS Kalisz. Cały mecz obserwował z ławki rezerwowych. Mecz zakończył się przegraną Polonii 0:3.

Bruno Garcia Marcate (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – kontuzja.