Raport z wypożyczeń

15.11.2022, 12:00
Prezentujemy podsumowanie minionego tygodnia w wykonaniu zawodników wypożyczonych z Miedzi Legnica. Najważniejszym wydarzeniem w naszym raporcie jest na pewno piękny gol Szymona Stróżyńskiego w barwach Chojniczanki. Zapraszamy do lektury.

Ruben Hoogenhout (Apklan Resovia Rzeszów, Fortuna 1 Liga) - Ruben rozegrał 68 minut w barwach Resovii w spotkaniu przeciwko Zagłębiu Sosnowiec. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Szymon Stróżyński (na zdj.)(Chojniczanka Chojnice, Fortuna 1 Liga) – znalazł się w wyjściowym składzie Chojniczanki na mecz z GKS Tychy. Nasz zawodnik rozegrał w tym meczu pełne 90 minut, a w 77 minucie po pięknej, indywidualnej akcji zdobył gola na 1:0. Chojniczanka ostatecznie zremisowała jednak 1:1.

Natan Wysiński (GKS Jastrzębie, eWinner 2 Liga) - znalazł się w meczowej 18-stce na mecz przeciwko Górnikowi Polkowice, ale cały mecz obserwował z ławki rezerwowych. GKS przegrał 0:4.

Mateusz Kaczmarek (Wisła Puławy, eWinner 2 Liga) – Znalazł się pierwszym składzie na mecz z Hutnikiem Kraków. Na boisku spędził 79 minut. Ostatecznie padł remis 2:2.

Kacper Andrzejewski (Hutnik Kraków, eWinner 2 Liga) – rozegrał pełne 90 minut w meczu przeciwko Wiśle Puławy. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Filip Balcewicz (Polonia Warszawa, eWinner 2 Liga) - Znalazł się w 18-stce meczowej na spotkanie z Pogonią Siedlce. Cały mecz obserwował z ławki rezerwowych. Mecz zakończył się przegraną Polonii 0:1.

Bruno Garcia Marcate (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – kontuzja.