Aktualności

Akademia

Raport z wypożyczeń

14.03.2023, 09:36
Sprawdzamy jak radzili sobie na boiskach ligowych, zawodnicy wypożyczeni z Miedzi Legnica. Zapraszamy na raport z minionego tygodnia.

Ruben Hoogenhout (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – Ruben w meczu z Odrą Opole wystąpił od pierwszej do ostatniej minuty. Dodatkowo po kontrze jego zespołu z 96 minuty gry, Hoogenhout zdobył bramkę dla Resovii, a ta, ostatecznie wygrała 2:0.

Mehdi Lehaire (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – w spotkaniu z Odrą Opole rozegrał pełne 90 minut.

Bruno Garcia Marcate (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – Całe spotkanie z Odrą Opole obserwował z ławki rezerwowych.

Szymon Stróżyński (Chojniczanka Chojnice, Fortuna 1 Liga) – Szymon w meczu z Ruchem Chorzów rozpoczął na ławce rezerwowych. Wszedł na boisko po przerwie w miejsce Daniela Szelągowskiego. Nasz zawodnik grał do 76 minuty. W jego miejsce wprowadzony został Kacper Korczyc (Chojniczanka - Ruch Chorzów 0:1). Dzień później Stróżyński rozegrał całe spotkanie w Chojniczance II, która wygrała 1:0 z Bytovią Bytów, a Stróżyński zaliczył asystę.

Mateusz Kaczmarek  (Wisła Puławy, eWinner 2 Liga) - Mateusz w meczu z Kotwicą Kołobrzeg wszedł na boisko w 88 minucie gry. Mecz zakończył się wygraną Wisły 2:1.

Kacper Andrzejewski (Hutnik Kraków, eWinner 2 Liga) - Kacper rozegrał 63 minuty w meczu Hutnika Kraków z Radunią Stężyca. Na boisku zstąpił go Sławomir Chmiel, a Hutnik przegrał przed własną publicznością 1:3.

Filip Balcewicz (Polonia Warszawa, eWinner 2 Liga) - Filip mecz ze Zniczem Pruszków obserwował z ławki rezerwowych. W 82 minucie pojawił się na boisku zastępując Krzysztofa Kotona. Polonia przegrała 0:1.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna