Raport z wypożyczeń

21.03.2023, 11:34
Sprawdzamy jak radzili sobie na boiskach ligowych, zawodnicy wypożyczeni z Miedzi Legnica. Zapraszamy na raport z minionego tygodnia.

Ruben Hoogenhout (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – Ruben w meczu z GKS Katowice wystąpił od pierwszej do ostatniej minuty. Resovia wygrała 1:0.

Mehdi Lehaire (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – w spotkaniu z GKS Katowice rozegrał pełne 90 minut.

Bruno Garcia Marcate (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – Całe spotkanie z GKS Katowice obserwował z ławki rezerwowych.

Szymon Stróżyński (Chojniczanka Chojnice, Fortuna 1 Liga) – Szymon wybiegł w pierwszym składzie Chojniczanki na mecz z Górnikiem Łęczna. Nasz zawodnik rozegrał pełne 90 minut, a samo spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Mateusz Kaczmarek  (Wisła Puławy, eWinner 2 Liga) - Mateusz w meczu z rezerwami Zagłębia Lubin wszedł na boisko w 82 minucie gry. Mecz zakończył się remisem 3:3.

Kacper Andrzejewski (Hutnik Kraków, eWinner 2 Liga) - Kacper całe spotkanie Hutnika z  Kotwicą Kołobrzeg (0:0) obserwował z ławki rezerwowych.

Filip Balcewicz (Polonia Warszawa, eWinner 2 Liga) - Filip całe spotkanie Lechem II Poznań obserwował z ławki rezerwowych. Mecz Polonia - Lech II zakończył się remisem 3:3.