Aktualności

Klub

Raport z wypożyczeń

23.05.2023, 12:00
Zapraszamy na cotygodniowy raport poświęcony graczom wypożyczonym z Miedzi Legnica do innych klubów.

Ruben Hoogenhout (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – nie znalazł się w kadrze na mecz z ŁKS Łódź.
 
Mehdi Lehaire (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – rozegrał 67 minut w meczu z ŁKS Łódź. Resovia przegrała to spotkanie 1:2. 
 
Bruno Garcia Marcate (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – wszedł z ławki rezerowowych w 78 minucie meczu z ŁKS Łódź. Bruno w trakcie swojego pobytu na murawie zdołał zdobyć gola dla swojego zespołu, a także zapracował na dwie żółte kartki, po któryh w 94 minucie musiał opuścić plac gry.
 
Szymon Stróżyński (Chojniczanka Chojnice, Fortuna 1 Liga) – Szymon w meczu z Arką Gdynia wszedł na boisko w 76 minucie. Chojniczanka przegrała z Arką 1:3. 
 
Mateusz Kaczmarek (Wisła Puławy, eWinner 2 Liga) - poza kadrą Wisły Puławy na mecz ze Śląskiem II Wrocław. Wisła wygrała 4:0.
 
Kacper Andrzejewski (Hutnik Kraków, eWinner 2 Liga) - w meczu ze Stomilem Olsztyn Kacper pojawił się na boisku w 88 minucie. Mecz zakończył się remisem 1:1.
 
Filip Balcewicz (Polonia Warszawa, eWinner 2 Liga) - poza kadrą meczową Polonii na mecz z Olimpią ELbląg. Polonia wygrała 2:0 i przypieczętowała swój awans do I ligi.
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/