Aktualności

Klub

Rusza sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem

11.10.2021, 10:10
W niedzielę grająca w roli gościa Miedź wygrała na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy z Sandecją Nowy Sącz. Już w sobotę nad Kaczawą czekają nas kolejne emocje w Fortuna 1 Lidze. Zielono-niebiesko-czerwoni zagrają z Zagłębiem Sosnowiec, które w ostatnich latach mocno uprzykrzało legniczanom życie. Dlatego niezwykle ważne jest wsparcie kibiców! Przedsprzedaż biletów na to spotkanie rusza od godz. 11 w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu.

Zagłębie Sosnowiec rozpoczęło sezon poniżej oczekiwań swoich sympatyków, jednak po objęciu zespołu przez trenera Artura Skowronka w ostatnich tygodniach potrafiło zremisować u siebie z Koroną Kielce i wygrać na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym. Mecz z ekipą znad Brynicy odbędzie się w sobotę 16 października o godz. 18:00. Miedź potrzebuje Waszego wsparcia! Przedsprzedaż biletów na to spotkanie rusza w poniedziałek 11 października od godz. 11.00! 
 
Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 18.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).
 
Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.
 
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z ZAGŁĘBIEM SOSNOWIEC:
Trybuna A/B: 20 zł
Trybuna C: 15 zł
*Sektor Rodzinny: 30 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl