Aktualności

Biznes

SAG w gronie sponsorów Miedzi Legnica!

01.06.2022, 19:00
Strefa Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o., operator Letniego Parku Wodnego AquaFun Legnica, dołączyła do grona sponsorów Miedzi. Witamy w zielono-niebiesko-czerwonej drużynie i cieszymy się na możliwość współpracy!

SAG administruje obszarem byłego lotniska i terenem przyległym, użytkowanym do 1992 roku przez wojska rosyjskie. Spółka jest również operatorem Letniego Parku Wodnego AquaFun Legnica, w którym znajdują się liczne atrakcje dla mieszkańców miasta i nie tylko. 
 
Na odwiedzających AquaFun Legnica czekają baseny, rwąca rzeka, zjeżdżalnie, wodny plac zabaw dla dzieci, strefa relaksu i wypoczynku oraz strefa gastronomii. Jest to idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi w letnie dni, odpoczynek i wodną zabawę. Obiekt przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, od niemowlaków po seniorów. Co ważne, jest w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych.
 
Szczegółowa oferta SAG znajduje się na www.sag.legnica.pl, a atrakcje Letniego Parku Wodnego poznacie na www.aquafun.legnica.eu.
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna