Sebastian Herbut, napastnik Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica otrzymał powołanie do reprezentacji Polsku U18 na zgrupowanie, podczas którego odbędzie się konsultacja szkoleniowa. Zawodnicy powołani przez trenera Radosława Sobolewskiego spotkają się w dniach 1-4 czerwca.
Sebastian gratulacje i powodzenia!