SPARING: Miedź II Legnica lepsza od Orkana

27.01.2019, 15:23
Podopieczni trenera Radosława Belli podejmowali w ostatnim sparingu Orkan Szczedrzykowice. Legniczanie po dobrym meczu wygrali pewnie 4:2.

W Miedzi II Legnica wystąpiło w  tym meczu czterech zawodników testowanych w tym bramkarz. Pierwszego gola zdobył Tomasz Żyliński, który ostatnio przebywał na wypożyczeniu w Stali Stalowa Wola. Drugiego gola dla Miedzi strzelił inny gracz związany z Miedzią. Mowa o wychwanku legnickiego klubu Marcinie Ogórku, który niefortunnie pokonał własnego bramkarza. Trzeciego gola z rzutu karnego dołożył Chuckwudi, a wynik meczu ustalił Wojciech Łobodziński.

Miedź II Legnica - Orkan Szczedrzykowice 4:2

Bramki dla Miedzi: Żyliński, Ogórek(s), Chuckwudi(k), Łobodziński

Miedź II Legnica:

1 połowa: Hoffmann - zaw. testowany, Miazga, Petlakowski, Przygodzki, Bartłomiejczak -  Lewandowski, Dragon, zaw. testowany, zaw. testowany, Żyliński.

2 połowa: Zaw. testowany - Pojasek, Adu, Chuckwudi, Łobodziński, Ławniczak, Petlakowski, Miazga, Zatwarnicki, Makuch, Porębski.