Aktualności

Biznes

TFX Pharma Partnerem Premium Miedzi!

19.03.2021, 16:00
Firma TFX Pharma została Partnerem Premium Miedzi Legnica. Umowa będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu. Witamy w drużynie i cieszymy się na możliwość współpracy!

Spółka TFX Pharma jest podmiotem odpowiedzialnym leku TFX (Thymostimulinum) – preparatu immunomodulującego o potwierdzonym bezpieczeństwie, który zwiększa ogólną i lokalną odpowiedź immunologiczną oraz hamuje procesy autoagresji. TFX Pharma jest też polskim producentem suplementów diety wytwarzanych zgodnie z najwyższymi standardami farmaceutycznymi. 
 
Misją spółki jest tworzenie i rozwijanie najwyższej jakości produktów wspierających pacjentów w zdrowym i długim życiu. TFX Pharma wchodzi w skład grupy kapitałowej polskich spółek biotechnologicznych Biomedycyna Polska S.A., która inwestuje w rozwój innowacyjnych farmaceutyków i substancji aktywnych o zastosowaniu w leczeniu i profilaktyce głównych schorzeń cywilizacyjnych, m.in. zaburzeń odporności i chorób autoimmunologicznych, chorób zakaźnych, nowotworów. 
 
Spółka posiada silne zaplecze badawczo-rozwojowe, które pozwala tworzyć zupełnie nowe rozwiązania w formie aplikacji dla innowacyjnych procesów otrzymywania substancji aktywnych oraz innowacyjnych rozwiązań produktowych.
 
TFX Pharma jest producentem popularnych suplementów diety, m.in. Spirulina Factor, Collagen Factor, Colostrum Factor i Thymus Factor. 

Oferta firmy dostępna jest na stronie tfxpharma.pl
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl