Aktualności

Akademia

To był świetny festiwal! Dziękujemy, że byliście z nami

06.06.2022, 12:55
Za nami II Festiwal Piłkarski Akademii Miedzi i PKO BP. Razem bawiliśmy się na kompleksie boisk Akademii Miedzi. W ramach współpracy z legnickim oddziałem PKO BP rozdaliśmy wspólnie mnóstwo nagród, a najlepszą informacją zwrotną był uśmiech dzieci.

II Festiwal Piłkarki APML i PKO BP po raz kolejny okazał się dużym sukcesem. Na terenie kompleksu boisk Akademii Miedzi przy ul. Świerkowej bawiły się dzieci zarówno z Legnicy jak i okolic oraz klubów partnerskich. Rywalizacja obejmowała trzy grupy rocznikowe, z których najstarsi to zawodnicy urodzeni w 2012 roku. Po boiskowych grach przyszedł czas na konkurencje sportowe. Ninja Warrior, „nie kręć, że strzelisz”, slalomy z piłkami czy choćby Fitlight sprawiły wiele radości wszystkim uczestnikom, którzy za ukończone konkurencje mogli wziąć udział w losowaniu nagród.

Tutaj na uczestników czekały prezenty ufundowane przez PKO Bank Polski S.A. - Oddział 1 w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 25. Piłki, przenośne bramki i inne rozmaite gadżety oraz słodkości zostały rozlosowane przez trenerów APML pośród dzieci.

Niedzielny festiwal był znakomitą formą spędzenia wolnego czasu. Na ul. Świerkowej pojawiły się całe rodziny z dziećmi, które kibicowały swoim pociechom. Dziękujemy, że byliście z nami, bo ta impreza była naszym wspólnym sukcesem. Zapraszamy na kolejne festiwale z Akademią Miedzi Legnica.

FOTO: B. Hamanowicz/miedzlegnica.eu

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/