Aktualności

Biznes

Toyota Nowakowski na dłużej z Miedzią!

04.08.2022, 20:00
Dealer samochodowy Toyota Nowakowski pozostaje sponsorem motoryzacyjnym Miedzi Legnica. Owocna współpraca kontynuowana będzie przez kolejny sezon, a do klubu trafiła właśnie nowa flota aut. Miedź korzystać będzie z modeli C-HR. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na równie pozytywne efekty w przyszłości.

 
Firma Toyota Nowakowski od lat współpracuje z dolnośląskimi klubami sportowymi. Z Miedzią związana jest już piąty sezon. Współpraca układa się znakomicie, obie strony są z niej bardzo zadowolone i dlatego postanowiły przedłużyć ją na kolejny rok. Toyota od lat należy do światowych liderów innowacyjności i technologii, a markę cechują niezawodność i obsługa klienta na najwyższym poziomie.
 
Dodać trzeba, iż Toyota łączy najnowsze rozwiązania technologiczne z dbałością o środowisko, przejawiającą się niskim spalaniem oraz niską emisją CO2. Do tego cechuje się wyjątkowym komfortem jazdy, potwierdzonym przez przedstawicieli Miedzi - zawsze bezpiecznie i w komfortowych warunkach docierającymi do celu. Na mocy umowy marka sponsora eksponowana będzie m.in. na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy, grafikach meczowych czy klubowych drukach, jak bilety i plakaty. Z kolei mimo ograniczonej dostępności aut na rynku motoryzacyjnym, dzięki naszemu sponsorowi do klubu trafiła flota aut marki Toyota. Auta ozdobił też specjalny branding, dedykowany klubowi. Modele samochodów Toyota przekazane Miedzi to C-HR. Warto więc podkreślić, że także nasz klub korzystać będzie więc z samochodów hybrydowych, które sprzyjają niskiemu spalaniu. Dzięki temu komfortowej jeździe towarzyszyć będzie dbałość o środowisko!
 
Toyota Nowakowski istnieje na rynku już od trzydziestu lat. Pierwszy salon powstał w Świebodzicach w 1991 roku. Firma cały czas się rozwija, dzięki czemu Grupa Toyota Nowakowski posiada obecnie trzy salony  na Dolnym Śląsku – w Bielanach Wrocławskich, w Wałbrzychu i w Jeleniej Górze, a marka Toyota niezmiennie pozostaje jedną z najsilniejszych na rynku. Toyota Nowakowski oferuje m.in. sprzedaż aut nowych, sprzedaż aut używanych, sprzedaż i obsługę klientów flotowych, serwis, usługi blacharsko-lakiernicze, uzyskanie finansowania, zawarcie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz przyjęcie auta w rozliczeniu.
 
Więcej informacji dotyczących oferty firmy znajduje się na stronie toyotanowakowski.pl
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/