Aktualności

Biznes

Toyota Nowakowski z odwiedzinami w Miedzi

30.09.2021, 16:00
Partner motoryzacyjny Miedzi, dealer samochodowy Toyota Nowakowski odwiedził nasz klub, prezentując piłkarzom i pracownikom klubu modele swoich samochodów.

- Mamy dzisiaj przyjemność zaprezentować piłkarzom oraz pracownikom Miedzi Legnica cztery modele samochodów Toyota. Są to modele Highlander, RAV4, C-HR oraz Yaris. Wszystkie są hybrydowe i wyróżniają się niezawodnością. Toyota ma ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji modeli hybrydowych. Największa hybryda Toyoty - Highlander - ma moc 248 koni. Piłkarze i pracownicy Miedzi mieli okazję na własnej skórze przekonać się o tym, co wyróżnia nasze samochody – mówi Mateusz Kowalczyk z firmy Toyota Nowakowski, oferującej aktualnie miesiąc gwarancji cenowych.
 
Firma Toyota Nowakowski od lat współpracuje z dolnośląskimi klubami sportowymi. Z Miedzią związana jest już od ponad trzech lat. Współpraca układa się bardzo dobrze, stąd odwiedziny na Stadionie im. Orła Białego. Toyota łączy najnowsze rozwiązania technologiczne z dbałością o środowisko, przejawiającą się niskim spalaniem oraz niską emisją CO2. Do tego cechuje się wyjątkowym komfortem jazdy, potwierdzonym przez piłkarzy Miedzi.
 
- Uczestniczyłem w jeździe Toyotami zarówno jako pasażer, jak i kierowca. Już jako pasażer odczułem niesamowity komfort jazdy. Wielkie wrażenie robił cały wystrój i wyposażenie, które posiada auto. Kiedy przesiadłem się za kierownicę, to naprawdę „zakochałem” się w tym aucie. Uwielbiam jeździć i jeżeli komfort jazdy jest wysoki, to tym bardziej się tym cieszę. W tych autach można bawić się jazdą i być mega zadowolonym – nie kryje Marcin Garuch, pomocnik legnickiego zespołu. 
 
Toyota Nowakowski istnieje na rynku już od trzydziestu lat. Pierwszy salon powstał w Świebodzicach w 1991 roku. Firma cały czas się rozwija, dzięki czemu Grupa Toyota Nowakowski posiada obecnie trzy salony  na Dolnym Śląsku– w Bielanach Wrocławskich, w Wałbrzychu i w Jeleniej Górze, a marka Toyota niezmiennie pozostaje jedną z najsilniejszych na rynku.
 
Toyota Nowakowski oferuje m.in. sprzedaż aut nowych, sprzedaż aut używanych, sprzedaż i obsługę klientów flotowych, serwis, usługi blacharsko-lakiernicze, uzyskanie finansowania, zawarcie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz przyjęcie auta w rozliczeniu. Więcej informacji dotyczących oferty firmy znajduje się na portalu toyotanowakowski.pl
 
 
Fot. B.Hamanowicz/www.miedzlegnica.eu

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsorzy:
https://www.droko.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl