Aktualności

Klub

Trwa przedsprzedaż biletów na Lechię!

20.05.2024, 13:30
Na zakończenie sezonu szykuje się w Legnicy wielkie piłkarskie święto. Tłumnie pożegnajmy sezon z naszą drużyną, mierzącą się w niedzielę 26 maja o godz. 15 z pewną awansu do PKO BP Ekstraklasy Lechią Gdańsk! W Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu trwa przedsprzedaż biletów na nadchodzące zawody. Na ostatni mecz - podczas przedsprzedaży - przygotowaliśmy dla Was promocyjne ceny. Przypadający na spotkanie z gdańszczanami Dzień Matki oraz nadchodzący Dzień Dziecka warto więc świętować w rodzinnym gronie podczas meczu "Miedzianki"!

W swoim ostatnim domowym starciu Miedź rozbiła na własnym obiekcie Podbeskidzie Bielsko-Biała aż 6:1, a następnie wygrała 2:1 w Sosnowcu. Liczymy, że legniczanie podtrzymają dobrą passę i również w ostatnim ligowym pojedynku w tym sezonie kilkukrotnie wpakują piłkę do siatki pewnych już awansu do PKO Bank Polski Ekstraklasy rywali. Wspólnie pożegnajmy kończący się sezon i podziękujmy naszym piłkarzom za walkę w Fortuna 1 Lidze. To już ostatnia okazja, by razem kibicować naszej drużynie i bawić się na stadionie w rodzinnej atmosferze przed przerwą letnią.
 
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was promocję biletową w trakcie przedsprzedaży! Wejściówki zakupicie już od 10 zł. Zapełnijmy stadion podczas ostatniego domowego meczu i głośnym dopingiem wspomóżmy naszą drużynę w pojedynku z Lechią! Przedsprzedaż biletów na pojedynek z ekipą z Trójmiasta trwa! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z biało-zielonymi zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to zawsze oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Tym bardziej, gdy przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę cenową na ostatni mecz sezonu! Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00, a w soboty od godz. 10:00 do 14:00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie). 
 
Przypadający na spotkanie z gdańszczanami Dzień Matki oraz nadchodzący Dzień Dziecka warto więc świętować w rodzinnym gronie podczas meczu "Miedzianki"! Odwiedź Stadion Miejski im. Orła Białego w Legnicy z najbliższymi, razem spędźcie czas i cieszcie się piłkarskim widowiskiem na pierwszoligowym poziomie. To świetny sposób na aktywny weekend dla całych rodzin i przeżycie wspólnych, pełnych emocji chwil. Zabierz ze sobą bliską osobę, przyjaciół i znajomych, bo takiej atmosfery nie poczujecie w fotelu przed telewizorem! 
  
Przy zakupie biletu lub karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.
 
 
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z LECHIĄ GDAŃSK:
Trybuna A/B: 15 zł
Trybuna C: 10 zł
Sektor Rodzinny: 25 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
 
GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek - piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00.
W dni meczowe godziny otwarcia sklepu mogą ulec zmianie.

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/