Aktualności

Klub

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Górnikiem

22.05.2023, 10:25
Miedź po rocznej przygodzie żegna się z PKO BP Ekstraklasą. W ramach ostatniej serii gier zielono-niebiesko-czerwoni na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy podejmą jedną z najbardziej utytułowanych polskich drużyn – Górnika Zabrze. Na pożegnanie z piłkarską elitą przygotowaliśmy dla kibiców specjalną okazję – w przedsprzedaży bilety na mecz, bez względu na zajmowane na trybunach miejsce, zakupicie za 10 zł! Przedsprzedaż na spotkanie z Górnikiem (sobota, 27 maja, godz. 17:30) odbywa się w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu do piątku 26 maja. Widzimy się na stadionie!

Największą gwiazdą zespołu z Górnego Śląska jest mistrz świata z reprezentacją Niemiec Lukas Podolski. Warto też dodać, że od momentu, gdy na ławkę trenerską zabrzan powrócił Jan Urban, Górnik notuje fantastyczną passę. W sześciu ostatnich meczach biało-niebiesko-czerwoni zanotowali sześć wygranych. Legniczanie, którzy jesienią tryumfowali w Zabrzu 3:0, na zakończenie rozgrywek będą chcieli dobrze się zaprezentować i zwycięstwem pożegnać z PKO BP Ekstraklasą.
 
Trwa przedsprzedaż biletów na pojedynek z Górnikiem. Potrwa do piątku 26 maja! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z ekipą z Zabrza zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Tym razem, dzięki naszej ofercie, bilet w przedsprzedaży zakupicie za zaledwie 10 zł!
 
Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty. W tym tygodniu klubowy sklep otwarty będzie od poniedziałku do piątku (22-26 maja) w godz. 9-16, a w meczową sobotę (27 maja) w godz. 13:30-17:30.
   
Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.
 
 
GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek - piątek (22-26 maja): 9:00-16:00, 
sobota (27 maja): 13:30-17:30.
 
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z GÓRNIKIEM:
Trybuna A/B: 10 zł
Trybuna C: 10 zł
Trybuna D: 10 zł
*Sektor Rodzinny: 10 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
 
CENY BILETÓW W DNIU MECZU NA SPOTKANIE MIEDZI Z GÓRNIKIEM:
Trybuna A/B: 40 zł
Trybuna C: 35 zł
Trybuna D: 35 zł
Bilet ulgowy na trybunę D - sektory A i B: (uczeń / student /emeryt / rencista): 20 zł
*Sektor Rodzinny: 50 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/