Aktualności

Klub

Trwa przedsprzedaż na Piasta! Panie za złotówkę

14.03.2023, 16:00
W Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu trwa przedsprzedaż biletów na spotkanie z Piastem Gliwice (niedziela, 19 marca, godz. 15:00). Kontynuujemy miedziankowy Dzień Kobiet, co oznacza, iż wszystkie panie wejściówkę na mecz z niebiesko-czerwonymi podczas przedsprzedaży nabędą w Strefie Miedzi za symboliczną złotówkę (w dniach 8-18 marca)! Zabierzcie ze sobą żonę, dziewczynę, koleżankę, siostrę, mamę czy babcię. Zapełnijmy Stadion Miejski im. Orła Białego w Legnicy, bo takiej atmosfery nie poczuje się przed telewizorem!

Znaleźliśmy się w niezwykle trudnym momencie. Ale Wy pokażcie, że jesteście z legnicką drużyną na dobre i na złe. Miedź w rundzie wiosennej przed własną publicznością nie przegrywa i niech tak zostanie. Razem spróbujmy odnieść zwycięstwo i odrobić straty do naszych rywali! Aby tak się stało, niezbędne jest Wasze mocne wsparcie. W niedzielę 19 marca o godz. 15:00 czeka nas mecz z Piastem Gliwice i okazja do rewanżu za jesienną porażkę. O wygraną musimy powalczyć wspólnie!
 
Z okazji zeszłotygodniowego Dnia Kobiet przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych fanek. Każda z pań w przedsprzedaży w Strefie Miedzi w dniach 8-18 marca zakupi bilet na spotkanie z Piastem za symboliczną złotówkę! Na meczu z zespołem z Górnego Śląska musi być nas jak najwięcej, by okazać wsparcie zielono-niebiesko-czerwonej drużynie. Zabierzcie ze sobą koleżankę, siostrę, mamę, babcię, dziewczynę czy małżonkę. Zapełnijmy Stadion im. Orła Białego, bo takiej atmosfery nie poczuje się przed telewizorem! 
 
Trwa przedsprzedaż biletów na pojedynek z Piastem Gliwice! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z niebiesko-czerwonymi zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu zawodów, a ze specjalnej oferty skorzystacie tylko w dniach 8-18 marca w Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1! Przedsprzedaż online prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.euStrefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).
 
Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.
 
GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek - piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00*
* W dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie.
 
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z PIASTEM GLIWICE:
Trybuna A/B: 35 zł
Trybuna C: 30 zł
Trybuna D: 30 zł
Bilet ulgowy na trybunę D - sektory A i B: (uczeń / student /emeryt / rencista): 20 zł
*Sektor Rodzinny: 45 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
*Kobiety bilet na mecz z Piastem w przedsprzedaży (w dniach 8-18 marca) w Strefie Miedzi zakupią za 1 zł.
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/