Aktualności

Biznes

Votum Robin Lawyers zostanie sponsorem głównym Miedzi!

10.03.2022, 13:15
Spółka Votum Robin Lawyers SA, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej VOTUM, od 1 lipca zostanie sponsorem głównym Miedzi Legnica! Reklama firmy pojawi się na najbardziej eksponowanym miejscu - z przodu koszulek meczowych na sezon 2022/2023.

 
Votum Robin Lawyers SA wchodzi w skład Grupy Kapitałowej VOTUM, którą tworzą wyspecjalizowane podmioty skoncentrowane na świadczeniu pomocy prawno-finansowej zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. Firma oferuje pomoc kredytobiorcom frankowym. Już dzisiaj może pochwalić się licznymi sukcesami w obsłudze kredytów frankowych i postępowaniach sądowych.
 
- Z Miedzią Legnica współpracujemy od kilku lat. Na szerszą skalę od 2018 roku. Bardzo się cieszę, że we wspólnych działaniach będziemy mogli wykorzystać potencjał marketingowy klubu. Każdy kibic Miedzi wierzy, że aktualne rozgrywki uda się zakończyć na pierwszym miejscu, co da awans do Ekstraklasy. My również jesteśmy o tym przekonani i już dziś zarezerwowaliśmy sobie miejsce jako sponsor główny na nowy sezon – podkreśla Kacper Jankowski, Prezes Zarządu Votum Robin Lawyers SA.
 
Ugruntowana pozycja na rynku oraz wieloletnie doświadczenie VOTUM SA zapewniają bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi we wszystkich segmentach prowadzonej działalności. Szeroki zakres usług poszczególnych spółek stanowi kompleksową ofertę dla wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia w zetknięciu z podmiotami rynku finansowego, w szczególności zakładami ubezpieczeń i bankami. Równie istotne dla Grupy Kapitałowej Votum są działania wynikające ze społecznej odpowiedzialnością biznesu.
 
- Jest ona głęboko wpisana w DNA Grupy Kapitałowej Votum. Tym bardziej, że zajmujemy się usługami dotyczącymi szczególnie wrażliwych dziedzin życia. Elementem społecznej odpowiedzialności jest również sponsoring sportowy. Dlatego od lat z dumą poprzez spółki Grupy Kapitałowej wspieramy Miedź. Do tej pory odbywało się to dzięki zaangażowaniu Votum SA czy Votum Energy. Jesteśmy dumni, że od lipca firma Votum Robin Lawyers – oferująca wiodącą w naszej grupie usługę – znajdzie się na koszulkach naszych wspaniałych piłkarzy. Jestem głęboko przekonany o tym, że będzie to już w Ekstraklasie – mówi Bartłomiej Krupa, Prezes Zarządu Votum SA.
 
Satysfakcji z kontynuowania współpracy nie kryją przedstawiciele Miedzi. Obowiązująca od 1 lipca umowa pokazuje, że zarówno firmy z Grupy Kapitałowej Votum, jak i klub czerpią obopólne korzyści ze wzajemnej współpracy.
 
- To dla nas fantastyczny dzień. Podpisujemy umowę sponsorską z największą w Polsce firmą, jeśli chodzi o obsługę kredytów frankowych i prowadzenie związanych z tym spraw sądowych. To bardzo duży i ważny dla nas sponsor. Co szczególnie ważne, Votum Robin Lawyers SA mocno kibicuje nam w walce o Ekstraklasę i wierzy, że uda nam się w tym sezonie awansować. Można powiedzieć, że ta firma zabukowała sobie już dziś miejsce na przedzie koszulki meczowej na przyszły sezon – zaznacza Tomasz Brusiło, Prezes Zarządu Miedzi Legnica.
 
Votum Robin Laywers reprezentuje już blisko 27 000 frankowiczów. Dotychczas w imieniu swoich klientów spółka zainicjowała ponad 21 000 procesów sądowych w zakresie zakwestionowania umowy kredytowej indeksowanej lub denominowanej w CHF. To stawia firmę w pozycji lidera tej branży w Polsce. Masz kredyt we frankach? Sprawdź co możemy zrobić! Wejdź na www.votum-rl.pl
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/