Aktualności

Klub

W poniedziałek Miedź wraca do pracy!

11.06.2022, 10:30
W poniedziałek 13 czerwca piłkarze Miedzi rozpoczną przygotowania do rywalizacji w PKO BP Ekstraklasie. W dniach 4-9 lipca odbędą natomiast zgrupowanie w Wałbrzychu.

- Przygotowania rozpoczynamy poniedziałkowymi badaniami. Począwszy od badań krwi po wydolnościowe. Chcemy kwestię wszystkich testów zakończyć pierwszego dnia, by we wtorek móc przeprowadzić dwa treningi. Dzięki temu, że zawodnicy wcześniej udali się na urlopy, to trenują już indywidualnie. Dlatego od początku chcemy zacząć pracę z wysoką intensywnością. Nie będzie więc wprowadzenia, tylko od razu czekają nas normalne treningi – zapowiada trener Wojciech Łobodziński.
 
Dwa razy w tygodniu zielono-niebiesko-czerwoni mają zaplanowane po dwa treningi dziennie. W przyszłą sobotę zespół uda się na wspólne wejście na Śnieżkę.
 
 - Zwykle letni okres przygotowawczy jest krótszy, a w tym roku jest on wyjątkowo skrócony. Staramy się cały czas utrzymać piłkarzy w rygorze treningowym. Na bieżąco monitorujemy realizację rozpisek, które otrzymali zawodnicy. To pozwoli nam płynnie przejść z sezonu na sezon, utrzymując dotychczasową intensywność – dodaje szkoleniowiec Miedzi.
 
Plan przygotowań Miedzi: 
13.06 - rozpoczęcie przygotowań i badania; 
24.06 - sparing z KGHM Zagłębiem w Lubinie; 
2.07 - sparing z Wartą Poznań w Grodzisku Wielkopolskim; 
4-9.07 - zgrupowanie w Wałbrzychu; 
9.07 - sparing ze Slovanem w Libercu.
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna