Aktualności

Klub

Wspieramy młodego kibica Miedzi!

20.05.2024, 10:30
Piotrek, 9-letni kibic Miedzi, poważnie zachorował. W celu ratowania zdrowia i życia chłopca niezbędne jest bardzo kosztowne leczenie. Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie dla chłopca, którego dokonać można na kilka sposobów.

Podczas tegorocznej majówki życie dziecka zmieniło się dramatycznie. Zaczęły się niepokojące objawy: zawroty głowy, szumy w uszach, a jego zwykle promienny uśmiech ustąpił miejsca otępiałemu wyrazowi twarzy.
 
Zaniepokojeni tym stanem rodzice natychmiast zabrali Piotrka do Wojewódzkiego Szpitala w Legnicy, gdzie przeprowadzono szereg badań, w tym punkcję kręgosłupa. Niestety początkowe testy nie przyniosły odpowiedzi, co skłoniło lekarzy do zlecenia bardziej szczegółowego badania – rezonansu magnetycznego z kontrastem. Wyniki były szokujące: złośliwy nowotwór pnia mózgu.
 
Chłopiec został natychmiast przetransportowany do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie na oddziale neurochirurgii przeszedł biopsję, potwierdzającą diagnozę glejaka mózgu 4 stopnia. Teraz przed Piotrusiem i jego rodzicami stoją nowe wyzwania – walka o życie i zdrowie w obliczu tej straszliwej choroby. Rodzina aktywnie szuka również innych możliwości leczenia, terapii oraz konsultacji, które mogą przyczynić się do poprawy stanu zdrowia Piotrka.
 
Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe, które umożliwi pokrycie kosztów leczenia, w tym nowoczesnych terapii, które nie są refundowane, ale dają nadzieję na wyzdrowienie. Każda złotówka, każde wsparcie ma ogromne znaczenie. Zróbmy wszystko, żeby pomóc Piotrkowi, aby odzyskał zdrowie i możliwość cieszenia się dzieciństwem.
 
Pomóc Piotrkowi można dokonując wpłaty na konto:
 
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba
 
Santander Bank
 
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: 4065 pomoc dla Piotrka Kozyra
 
 
wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Piotrek:
 
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba
 
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
 
Santander Bank
 
Title: 4065 Help for Piotr Kozyra
 
 
Aby przekazać 1,5% podatku dla Piotrka:
 
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243
 
oraz w rubryce "Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%" wpisać: 4065 pomoc dla Piotrka Kozyra
 
 
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/