Aktualności

Klub

Wypowiedzi trenerów po meczu Zagłębie Sosnowiec – Miedź

20.10.2018, 18:01

2018_nowak_dominik_konfrerencja_ekstraklasa.jpgPrzedstawiamy wypowiedzi pomeczowe trenerów Miedzi Legnica i Zagłębia Sosnowiec po meczu 12.kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy tymi zespołami.

Dominik Nowak(Miedź Legnica):

- Dobrze zaczęliśmy, dobrze operowaliśmy piłką, mieliśmy spotkanie pod kontrolą i zdobyliśmy gola. Suma summarum nie wygrywa się spotkania jak popełnia się takie błędy w obronie. Pierwszy gol to fatalne ustawienie obrońców, mówimy o tym na odprawie, wiedzieliśmy ze Wrzesiński to znakomicie wcinający się w linię obrony zawodnik. Byliśmy bezradni. Przy drugim golu było podobnie. Trzecia bramka była samobójcza. Niestety to nasza niefrasobliwość. Co do postawy piłkarzy, będziemy rozmawiać bardziej twardo. Jeśli ktoś nie chce grać w Miedzi i w Ekstraklasie to nie będzie. Nie mam na myśli wszystkich piłkarzy. Mam wrażanie, że u niektórych była mała determinacja w tym meczu. Nie możemy przejść obok takiego meczu. Nigdy nie miałem do zespołu pretensji, ale dziś je mam. Ja wymagam od zawodników zaangażowania.

Valdas Ivanauskas (Zagłębie Sosnowiec):

- To był bardzo ciężki tydzień. Dziś pokazaliśmy ducha drużyny. Początek nie był dobry bo straciliśmy gola, ale pokazaliśmy, że umiemy zmienić sytuację. To był ciężki mecz. Zdobyliśmy ładne bramki i stworzyliśmy kilka dobrych szans. To dla mnie ważne. Ważne jest też, jak zawodnicy zmienili się podczas meczu i zrozumieli, ze musza zmienić sytuację. Mam nadzieję, że to zwycięstwo jest naszym pierwszym krokiem w lepsza stronę, bo wiem jak trudną ligą jest Ekstraklasa.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl