Aktualności

Biznes

Zawisza Travel dalej z Miedzią!

02.08.2022, 18:00
Firma transportowa Zawisza Travel pozostaje partnerem Miedzi Legnica na kolejny rok. W ramach umowy drużyna zielono-niebiesko-czerwonych będzie podróżować na mecze dedykowanym autobusem w klubowych barwach. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą dobrą współpracę!

Firma transportowa Zawisza Travel zajmuje się przewozem pasażerów na trasach krajowych oraz międzynarodowych, działając na rynku od 1997 r. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz kadrę wykwalifikowanych pracowników z doskonałą znajomością obowiązujących przepisów prawa, co sprawia, iż poziom świadczonych przez firmę usług jest bardzo wysoki. Niezmiernie nam miło, że nasza współpraca będzie kontynuowana!
  
Zawisza Travel organizuje przejazdy wielodniowe, a także pojedyncze zlecenia dla szkół, urzędów, klubów sportowych, biur podróży. Swoim klientom przybliża walory turystyczne, pokazując ciekawe i piękne miejsca w kraju i zagranicą. Komfortowe i nowoczesne autokary klasy lux spełniają wszelkie oczekiwania w zakresie bezpiecznej i przyjemnej podróży. Pracownicy firmy to zagorzali kibice zielono-niebiesko-czerwonych, obecni często nie tylko na meczach domowych, ale i wyjazdowych.
   
Firma od wielu lat związana jest z Miedzią, w znakomitych warunkach wożąc na mecze pierwszy zespół legniczan dedykowanym klubowi niebieskim autokarem z herbem i złotym napisem „MKS Miedź Legnica”. Więcej o ofercie Zawiszy Travel można przeczytać na stronie zawisza-travel.pl
 
 
 
 
 
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/