Aktualności

Klub

5 powodów, dla których warto przyjść na stadion wcześniej

13.05.2019, 13:07
Przed nami najważniejszy, a zarazem ostatni mecze LOTTO Ekstraklasy na Stadionie im. Orła Białego w sezonie 2018/2019. We wtorek 14 maja o godz. 20.30 zmierzymy się ze Śląskiem Wrocław.

Nie będziemy Was zachęcać do przyjścia na stadion, bo nie musimy. Na meczu przyjaźni, który będzie miał fundamentalne znaczenie w walce o utrzymanie w rozgrywkach, zapowiada się komplet publiczności. Chcemy natomiast podać pięć argumentów, które przekonają Was do tego, by nie odkładać przyjścia na to spotkanie do ostatniej chwili.

1. O godz. 20.10 swój występ na murawie rozpocznie chór „Madrygał”. Zaśpiewany zostanie utwór „Hej, hej Miedź Legnica”. Każdy będzie mógł się przyłączyć, zwłaszcza że słowa będą wyświetlane na telebimie. Więcej o występie chóru możecie przeczytać TUTAJ.

2. Warto przyjść na stadion wcześniej, aby uniknąć kolejek przed kasami, a także przed kołowrotkami przy wejściach na trybuny. Zapowiada się doskonała frekwencja, a to wiąże się z wydłużonym czasem oczekiwania na wejście na stadion. Przychodząc wcześniej, z pewnością uda się przejść przez bramki przed rozpoczęciem gry.

3. Rozgrzej swoje gardło i przywitaj piłkarzy gromkim „Miedzianka! Miedzianka!” już podczas rozgrzewki. Niech zawodnicy poczują nasze wsparcie od pierwszego kontaktu z murawą. 

4. Nie strać ani minuty z ostatniego domowego meczu Miedzi w LOTTO Ekstraklasie w tym sezonie i od pierwszego gwiazdka sędziego nieść głośnym dopingiem piłkarzy Miedzi do walki o zwycięstwo.

5. Zacieśniaj więzi z kibicami Śląska Wrocław. Najlepiej w punktach gastronomicznych Stadionu im. Orła Białego, gdzie jak zwykle czekać będą na Was gorące kiełbaski i zimne piwo.

***

Jednocześnie zachęcamy do uczestnictwa we wspólnym przemarszu kibiców Miedzi i Śląska na Stadion im. Orła Białego. Start o godz. 17.30 przy Galerii Piastów. 

 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/