Kontakt

MKS MIEDŹ LEGNICA S.A.


NIP: 691-24-77-746
Siedziba spółki: 59-220 Legnica, ul. Żeglarska 5.
Biuro: Ul. Hetmańska 2 (trybuna B).
Tel/fax: (76) 744 26 67 (tylko w dni robocze)
Mobile: 517-250-509 (zawsze w dni meczowe)
e-mail: biuro@miedzlegnica.eu

Sekretariat klubu czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.


Kierownik ds. organizacyjnych:
Krzysztof Piotrowski
tel. 510-292-443
e-mail: krzysztof.piotrowski@miedzlegnica.eu

Koordynator klubu: 
Jarosław Wiliński
tel. 510-292-406
e-mail: jaroslaw.wilinski@miedzlegnica.eu

Stadion: Stadion im. Orła Białego w Legnicy, 59-220 Legnica, Al. Orła Białego (dojazd od ul. Jordana).

ADRESY E-MAIL:

Biuro: biuro@miedzlegnica.eu
Media: media@miedzlegnica.eu
Akademia: akademia@miedzlegnica.eu
Biznes: biznes@miedzlegnica.eu
Sklep: sklep@miedzlegnica.eu

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/