Informacje

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOT. KARNETÓW I BILETÓW:

Co z kartą kibica?

Karnet możesz kupić w formie papierowej lub dodatkowo z plastikową Kartą Kibica Miedzi. Jeśli masz już kartę, wystarczy że okażesz ją w punkcie sprzedaży, wybierzesz rodzaj karnetu i miejsce na trybunach oraz uiścisz opłatę. Twój karnet zostanie „nabity” na kartę, a dodatkowo otrzymasz potwierdzenie transakcji (w formie pamiątkowego blankietu w barwach Miedzi), ze wszystkimi danymi, m.in. Twoim wybranym miejscem na trybunach.
Co jeśli nie masz karty? Możesz ją wykupić wraz z karnetem. Jednorazowy koszt to 10 zł. Potrzebny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem i nr PESEL – najlepiej dowód osobisty.

Kto może kupić karnet?

Karnet może zakupić każdy, kto jest pełnoletni. Osoby nieletnie wyrobić Kartę Kibica Miedzi / kupić karnet / założyć profil w bazie kibiców / mogą tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Taka obecność wymagana jest jednorazowo. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/ opiekunem.

Dla kogo karnet rodzinny?

Karnet rodzinny mogą zakupić rodziny z dziećmi. Na taki karnet wchodzą na stadion minimum  jeden dorosły opiekun i jedno dziecko, a maksymalnie 5 osób: 2 rodziców / opiekunów i 3 dzieci. W przypadku karnetu rodzinnego wydawana jest jedna Karta Kibica Miedzi (dla osoby dorosłej) i wydruk papierowy ze wskazanym miejscem dla każdej z osób objętych tym karnetem.

Jak wygląda karnet i jak go używać?

Odchodząc od kasy po zakupie karnetu, kibic blankiet karnetu w barwach Miedzi, zawierający wszystkie dane posiadacza karnetu, w tym wskazane dokładne miejsce na trybunach, które wybrał (oraz Kartę Kibica - jesli zdecydował się na jej zakup). Przychodząc na mecz należy zbliżyć do czytnika przy stadionowym kołowrotku kartę lub wydruk (działają zamiennie). Nie trzeba mieć zawsze przy sobie papierowego wydruku – jeśli kibic pamięta numer swojego miejsca, wystarczy że będzie miał Kartę Kibica. Jeśli nie pamięta, zawsze może poprosić o pomoc ochronę – ochroniarz po przyłożeniu Karty do mobilnego czytnika wskaże zakupione miejsce.

MAPA STADIONU:


REGULAMINY

Do pobrania:

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW I KARNETÓW 
REGULAMIN STADIONU
REGULAMIN IMPREZ MASOWYCH
POLITYKA PRYWATNOŚCI

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl