Kontakt

Zapisz swoje dziecko na treningi w Akademii Piłkarskiej Miedzi!

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 76 723 80 47
DYREKTOR AKADEMII PIŁKARSKIEJ MIEDZI LEGNICA

Wojciech Robaszek,
e-mail: wojciech.robaszek@miedzlegnica.eu
tel: 510 292 436

KIEROWNIK AKADEMII PIŁKARSKIEJ MIEDZI LEGNICA

Maciej Łaba
email: maciej.laba@miedzlegnica.eu
tel: 503 995 923 

TRENERZY KOORDYNATORZY:
Sebastian Przybyłko (U-15 - U-21)
email:sebastian.przybylko@miedzlegnica.eu

Tomasz Syska (U-10 - U-14)
email: tomasz.syska@miedzlegnica.eu

Marcin Garuch (U-5 - U-9)
email: marcin.garuch@miedzlegnica.eu

KOORDYNATOR TRENINGÓW BRAMKARSKICH:

Mateusz Gwizd 
mail: mateusz.gwizd@miedzlegnica.eu


                          TRENERZY POSZCZEGÓLNYCH GRUP SZKOLENIOWYCH AKADEMII MIEDZI

Junior starszy U-19 2001 Mateusz Wietrzak mateusz.wietrzak@miedzlegnica.eu
Junior starszy U-18 2002 Marek Stepnowski marek.stepnowski@miedzlegnica.eu
Junior młodszy U-17 2003 Maciej Białas maciej.bialas@miedzlegnica.eu
Junior młodszy U-16 2004 Paweł Krajewski pawel.krajewski@miedzlegnica.eu
Junior młodszy U-16 2004 Daniel Szymczyk daniel.szymczyk@miedzlegnica.eu
Trampkarz U-15 2005 Tomasz Syska tomasz.syska@miedzlegnica.eu
Trampkarz U-14 2006 Marcin Dudek marcin.dudek@miedzlegnica.eu
Trampkarz U-14 2006 Dariusz Morawski dariusz.morawski@miedzlegnica.eu
Młodzik U-13 2007 Paweł Dziakowicz pawel.dziakowicz@miedzlegnica.eu
Młodzik U-12 2008 Dawid Koneszko dawid.koneszko@miedzlegnica.eu
Orlik U-11 2009 Krzysztof Skrzypek krzysztof.skrzypek@miedzlegnica.eu
Orlik U-10 2010 Wojciech Górski wojciech.gorski@miedzlegnica.eu
Żak U-9 2011 Przemysław Leszczyński przemyslaw.leszczynski@miedzlegnica.eu
Żak U-8 2012 Bartłomiej Hamanowicz bartlomiej.hamanowicz@miedzlegnica.eu
Skrzat U-7 2013 Wojciech Górski wojciech.gorski@miedzlegnica.eu
Skrzat U-6 2014, Maciej Sobolewski maciej.sobolewski@miedzlegnica.eu


DOKUMENTY DO POBRANIA:
Formularz zgłoszeniowyKlauzula informacyjnaRezygnacja z Akademii Piłkarskiej
Regulamin Akademii Miedzi

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/