Kontakt

Zapisz swoje dziecko na treningi w Akademii Piłkarskiej Miedzi!

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 76 744 26 67

PEŁNIĄCY OBOWIĄZKI DYREKTORA AKADEMII PIŁKARSKIEJ MIEDZI LEGNICA

Tomasz Syska,
email: tomasz.syska@miedzlegnica.eu
tel: 510 292 436


KIEROWNIK AKADEMII PIŁKARSKIEJ MIEDZI LEGNICA

Maciej Łaba
email: maciej.laba@miedzlegnica.eu
tel: 503 995 923 

TRENERZY KOORDYNATORZY:

Tomasz Syska (U-10 - U-14)
email: tomasz.syska@miedzlegnica.eu



Marcin Garuch (U-5 - U-9)
email: marcin.garuch@miedzlegnica.eu

KOORDYNATOR TRENINGÓW BRAMKARSKICH:


Mateusz Gwizd 
mail: mateusz.gwizd@miedzlegnica.eu


                          TRENERZY POSZCZEGÓLNYCH GRUP SZKOLENIOWYCH AKADEMII MIEDZI
CHŁOPCY:

Junior starszy U-19/ U-18 2002/ 2003 Marek Stepnowski marek.stepnowski@miedzlegnica.eu
Junior młodszy U-17, 2004, 
Mateusz Wietrzak mateusz.wietrzak@miedzlegnica.eu
Junior młodszy U-16, 2005, Dawid Koneszko dawid.koneszko@miedzlegnica.eu

Trampkarz U-15, 2006, Tomasz Syska 
tomasz.syska@miedzlegnica.eu
Trampkarz U-14, 2007, Jakub Grabowski jakub.grabowski
@miedzlegnica.eu
Młodzik U-13, 2008,  Łukasz Chodyga lukasz.chodyga@miedzlegnica.eu

Młodzik U-12, 2009, Daniel Wojda 
daniel.wojda@miedzlegnica.eu
Orlik U-11, 2010, Krzysztof Skrzypek 
krzysztof.skrzypek@miedzlegnica.eu
Żak U-10, 2011, Przemysław Leszczyński przemyslaw.leszczynski@miedzlegnica.eu
Żak U-9 2012, Bartłomiej Hamanowicz 
bartlomiej.hamanowicz@miedzlegnica.eu
Skrzat U-8, 2013, Paweł Krajewski 
pawel.krajewsk@miedzlegnica.eu
Skrzat U-7/U-6, 2014 i młodsi, Maciej Sobolewski 
maciej.sobolewski@miedzlegnica.eu

Dziewczynki:
Orlik U-11, 2011/2012 
Wiktor Czepułkowski wiktor.czepulkowski@miedzlegnica.eu

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:
Formularz zgłoszeniowy

Regulamin Akademii Miedzi

Klauzula informacyjna

Podanie o przyjęcie do klubu

Rezygnacja z Akademii Piłkarskiej




Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl