Kontakt

Zapisz swoje dziecko na treningi w Akademii Piłkarskiej Miedzi!

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 76 723 80 47
DYREKTOR AKADEMII PIŁKARSKIEJ MIEDZI LEGNICA

Wojciech Robaszek,
e-mail: wojciech.robaszek@miedzlegnica.eu
tel: 510 292 436



KIEROWNIK AKADEMII PIŁKARSKIEJ MIEDZI LEGNICA

Maciej Łaba
email: maciej.laba@miedzlegnica.eu
tel: 503 995 923 

TRENERZY KOORDYNATORZY:
Sebastian Przybyłko (U-15 - U-21)
email:sebastian.przybylko@miedzlegnica.eu

Tomasz Syska (U-10 - U-14)
email: tomasz.syska@miedzlegnica.eu

Marcin Garuch (U-5 - U-9)
email: marcin.garuch@miedzlegnica.eu

KOORDYNATOR TRENINGÓW BRAMKARSKICH:

Mateusz Gwizd 
mail: mateusz.gwizd@miedzlegnica.eu


                          TRENERZY POSZCZEGÓLNYCH GRUP SZKOLENIOWYCH AKADEMII MIEDZI

Junior starszy U-19/ U-18 2002/ 2003 Marek Stepnowski marek.stepnowski@miedzlegnica.eu
Junior młodszy U-17, 2004, Maciej Białas 
maciej.bialas@miedzlegnica.eu
Junior młodszy U-16, 2005, Marcin Dudek 
marcin.dudek@miedzlegnica.eu
Trampkarz U-15, 2006, Tomasz Syska 
tomasz.syska@miedzlegnica.eu
Trampkarz U-14, 2007, Dariusz Morawski 
dariusz.morawski@miedzlegnica.eu
Młodzik U-13, 2008, Dawid Koneszko 
dawid.koneszko@miedzlegnica.eu
Młodzik U-12, 2009, Dawid Koneszko 
dawid.koneszko@miedzlegnica.eu
Orlik U-11, 2010, Krzysztof Skrzypek 
krzysztof.skrzypek@miedzlegnica.eu
Orlik U-10, 2010, Wojciech Górski 
wojciech.gorski@miedzlegnica.eu
Żak U-9, 2011, Przemysław Leszczyński 
przemyslaw.leszczynski@miedzlegnica.eu
Żak U-8, 2012, Bartłomiej Hamanowicz 
bartlomiej.hamanowicz@miedzlegnica.eu
Skrzat U-7, 2013, Wojciech Górski 
wojciech.gorski@miedzlegnica.eu
Skrzat U-6, 2014, Maciej Sobolewski 
maciej.sobolewski@miedzlegnica.eu



DOKUMENTY DO POBRANIA:
Formularz zgłoszeniowyKlauzula informacyjnaRezygnacja z Akademii Piłkarskiej
Regulamin Akademii Miedzi

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/