Aktualności

Biznes

BISTRO N°22 pierwszym lokalnym partnerem aplikacji!

26.10.2020, 18:00
Restauracja BISTRO N°22 została pierwszym lokalnym partnerem Miedzi Legnica w aplikacji Fortuna 1 Ligi. Teraz płacąc za posiłki w tym wyjątkowym miejscu możesz wspierać swój Klub!

Świeże potrawy i sezonowe menu w urokliwym miejscu w samym centrum miasta - to wszystko oferuje restauracja BISTRO N°22. Lokal posiada kącik dla dzieci, ogródek oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Otwarty jest dla klientów posiadających zwierzęta domowe. Realizuje również zamówienia z dowozem pod wskazany adres na terenie Legnicy oraz oferuje usługi cateringowe. Teraz zamawiając posiłki w tym niezwykłym miejscu, przy użyciu aplikacji Fortuna 1 Ligi, możesz jednocześnie wspierać Miedź!

- Cieszymy się, że restauracja BISTRO N°22 zdecydowała się na wejście w partnerski program aplikacji Fortuna 1 Liga. Lokal znajduje się w samym sercu Legnicy, bijącego w zielono-niebiesko-czerwonym rytmie. Bliskość stadionu Miedzi z pewnością zachęci kibiców do jeszcze częstszego korzystania z usług restauracji. Zamawiając posiłki w BISTRO N°22 nie tylko pysznie zjemy, ale również wesprzemy swój ukochany klub – podkreśla Jakub Watral, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

 Zachęcamy do korzystania z usług restauracji BISTRO N°22, mieszczącej się przy ul. Najświętszej Maryi Panny 22 w Legnicy! Zainteresowanych dołączeniem do grona partnerów aplikacji prosimy o kontakt z naszym koordynatorem Jakubem Watralem, wysyłając wiadomość na adres jakub.watral@miedzlegnica.eu lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 503 995 943. Zapraszamy do współpracy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/