Aktualności

Biznes

Biznes, sport, reklama! Listopadowe śniadanie za nami

21.11.2019, 14:00
Kolejne rozmowy biznesowe, prezentacje firm i liczni goście, także z zagranicy. W Hotelu Sękowski odbyło się listopadowe śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

Spotkanie rozpoczęło się od filmowego zaproszenia na współorganizowaną przez Legnickie Centrum Kultury galę mistrzów sportu. W trakcie śniadania pakiety powitalne otrzymały firmy, które w ostatnich tygodniach dołączył do Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Są to Creativ Media, LIS Polska,  Kancelaria Adwokacka Zieliński & Ossowski oraz Frech Tools Poland Sp. z o.o.

Na śniadaniu spotkać można było znakomitych piłkarzy, którzy doskonale odnajdują się w biznesie - reprezentanta Polski Bartosza Bosackiego czy reprezentanta Czech Michala Hubníka. Tym razem wystąpili w nowych rolach, jako przedstawiciele firm. Wizyta Hubníka ma również związek z nawiązaniem współpracy z czeskimi firmami w ramach Partnerskich Klubów Biznesu.

Listopadowe śniadanie było więc znakomitą okazją do pozyskania nowych kontaktów biznesowych, które mogą przełożyć się bezpośrednio na zwiększenie sprzedaży. Klubowicze otrzymują narzędzia networkingowe, bazę kontaktów i dzięki temu zmniejszają również koszty prowadzenia biznesu.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do galerii.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/