Aktualności

Klub

Carlos Heredia wzmacnia Miedź

19.08.2019, 16:45
Ofensywny pomocnik Carlos Heredia Fontana zasila Miedź. Hiszpan w ostatnim sezonie był piłkarzem drużyny U-23 angielskiego Wolverhampton Wanderers F.C. W Legnicy występować ma przez najbliższe cztery sezony.

20-letni Carlos Heredia jest wychowankiem klubu CE Europa Barcelona. Stamtąd trafił do drużyny U-18 angielskiego Milton Keynes Dons F.C., by następnie dobrą postawą zwrócić na siebie uwagę klubu z Wolverhampton. Z ekipą The Wolves w ubiegłym sezonie zwyciężył Premier League 2. Przez ostatnie dwa tygodnie trenował z pierwszym zespołem legniczan i swoimi umiejętnościami przekonał sztab szkoleniowy. Z Miedzą podpisał czteroletni kontrakt.

- Podpisanie umowy z Miedzią jest dla mnie wspaniałą okazją na kontynuowanie kariery w seniorskiej piłce na dobrym poziomie. Miedź jest znakomicie zorganizowanym klubem. Cieszę się, że tu jestem i czekam na okazję na debiut – powiedział po podpisaniu kontraktu Carlos Heredia.

Piłkarz obok hiszpańskiego, ma także obywatelstwo Dominikany, dla której rozegrał już 4 mecze w seniorskiej reprezentacji. W Miedzi występować będzie z numerem 11 na koszulce.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/