CLJ: Miedź wciąż bez wygranej

23.10.2016, 09:31

2016_CLJ_-_Lech_Pozna_-_8.JPGJuniorzy Akademii Miedzi Legnica występujący w Centralnej Lidze Juniorów ponownie nie zdobyli punktów. Legniczanie podejmowali na własnym terenie Arkę Gdynia i przegrali 0:3.

Arka wyszła na prowadzenie już w 10 minucie po golu Oskara Ryka. Miedź po stracie bramki bardzo mocno zaatakowała, ale niestety nieskutecznie. Wynik 0:1 utrzymał się do przerwy. W drugiej odsłonie Arka dorzuciła jeszcze dwa gole. Najpierw w 62 minucie Wośk podwyższył z rzutu karnego, a wynik w ostatniej minucie meczu ustalił Adrian Polański zamykając dośrodkowanie z głębi pola.

Miedź w CLJ nie zdobyła punktów już od sześciu kolejek. Ostatnią wygraną podopieczni trenera marka Śledzia zanotowali 4 września pokonując u siebie Lechię Gdańsk 4:2. W kolejnej kolejce ponownie nie będzie łatwo, ponieważ Miedź Legnica zagra na terenie Pogoni Szczecin wicelidera tabeli. Miejmy nadzieję, że w tym spotkaniu nasi zawodnicy wywalczą punkty.

Miedź Legnica - Arka Gdynia 0:3 (0:1)

Bramki: Ryk 10, Wośk 62(k), Polański 90