CLJ: Remis z Wartą, ale Miedź wciąż walczy

27.05.2017, 19:47

2017_CLJ_-_Piast_Gliwice_-_18.jpgPodopieczni trenerów Wojciecha Górskiego i Dominika Łysaka rywalizowali o punkty w ramach CLJ w Poznaniu. Miedź miała ciężkie zadanie, ponieważ mierzyła się z Wartą, która okupuje górne rejony tabeli. Miedź zremisowała 2:2 i po tym remisie wciąż musi walczyć o pozostanie w krajowej elicie.

Miedź w poznaniu jako pierwsza objęła prowadzenie. Karol Gardzielewicz w 44 minucie pokonał miejscowego golkipera. Była 18 minuta gry. Gospodarze wyrównali siedem minut później. Przed przerwą gracze z Legnicy wyszli jeszcze na prowadzenie. Gola do szatni w 44 minucie gry zdobył Mateusz Cieślik z rzutu karnego. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem w 60 minucie meczu i jak się okazało, był to ostatni gol tego meczu. Miedź po tym remisie ma punkt przewagi nad strefą spadkową.

Warta Poznań – Miedź Legnica 2:2 (1:2)

Bramki dla Miedzi: 18 Gardzielewicz, 44 Cieślik (k).

Miedź Legnica: Szpaderski – Małecki, Stasiak, Pojasek, Bartłomiejczak, Stachowski, Żyliński, Śliwiński (80 Machowski), Gardzielewicz, Borkowski (88 Dymarski), Cieślik (67 Kaźmierczak).