CLJ U-17: Bramka Rokosza nie dała Miedzi punktów

25.08.2017, 19:26

2017_CLJM_-_Stilon_Gorzow_-_25.jpgJuniorzy młodsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica rozegrali drugi mecz ligowy nowego sezonu. Legniczanie udali się do Zielonej Góry, aby zmierzyć się z Falubazem. Miedź wróciła bez punktów przegrywając 1:3.

Kluczowa dla pierwszej połowy okazała się sama jej końcówka. W 38 i 42 minucie gry legniczanie stracili dwa gole i na przerwę schodzili przegrywając 0:2. Po zmianie stron Rokosz doszedł do podania Adamskiego i zdobył kontaktowego gola. Mimo wielu starań Miedź nie mogła doprowadzić do remisu. Legniczanie rzucili siły pod bramkę rywala i… niestety stracili trzecią bramkę w 80 minucie meczu.

Falubaz Zielona Góra – Miedź Legnica 3:1 (2:0)

Bramka dla Miedzi: 65 Rokosz

Miedź Legnica: Bieńsko – Dzwolak, Nowak, Petlakowski, Michułka, Lewandowski, Kaczmarkiewicz, Wrzesiński, Okoński, Rokosz, Czajkowski. Grali także: Adamski, Gutek, Samek, Pulikowski,