CLJ U-17: Miedź nie zwalnia, tym razem pokonała Falubaz

13.10.2017, 13:25

2017_CLJM_-_Falubaz_ZG-17.jpgZa nami pierwszy mecz piłkarskiego weekendu z Akademią Miedzi. W piątek juniorzy młodsi wstępujący w Lidze Centralnej podejmowali Falubaz Zielona Góra. Legniczanie po dwóch golach Rafała Adamskiego zdobyli trzy punkty.

Miedź była strona przeważającą i kontrolującą boiskowe wydarzenia. Mimo przewagi legniczanie dopiero w 42 minucie objęli prowadzenie. Piłkę zagrał Kaczmarkiewicz, a gola na 1:0 zdobył Rafał Adamski. Kolejna bramka padła 12 minut później. Ponownie Adamski z narożnika pola karnego uderzył pod porzeczkę nie do obrony, czym zaskoczył bramkarza gości. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, a Miedź zasłużenie wywalczyła kolejny komplet punktów.

Miedź Legnica – Falubaz Zielona Góra 2:0(0:0)

Bramki: 42, 54 Adamski

Miedź Legnica: Gorzelski – Dzwolak (65 Kołodziejek), Samek, Pulikowski (65 Rycombel), Michułka, Lewandowski, Wiernek (41 Kaczmarkiewicz), Wrzesiński (55 Żarkowski), Gutek, Raczkowski (60 Klechowicz), Adamski.