CLJU-17: Bombardowanie w Zabrzu. Miedź rozgromiła Górnika.

10.11.2017, 16:16

2017_MLJM_-_Gornik_Zabrze_-_13.jpgPiłkarze Akademii Miedzi Legnic prowadzeni przez trenerów Huberta Łysego i Wojciecha Łobodzińskiego wygrali kolejne spotkanie ligowe. Legniczanie w Zabrzu dosłownie rozbili Górnika aż 6:1.

Mecz toczył się pod dyktando Miedzi, która jeszcze przed przerwą wyszła na dwu bramkowe prowadzenie. Już w pierwszej akcji spotkania Petalkowski zdobył prowadzenie. Na 2:0 w 18 minucie podwyższył Aleksander Rokosz. Kolejne bramki padały już po przerwie. Tuż po wznowieniu gry ponownie Rokosz trafił do siatki. W 44 minucie Czajkowski podwyższył na 4:0. Piątą bramkę zdobył Samek, a w ostatniej akcji meczu wynik ustalił Raczkowski.

Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1:6(0:2)

Bramki dl Miedzi: 1 Petlakowski, 18,43 Rokosz, 44 Czajkowski, 47 Samek, 80 Raczkowski.

Miedź Legnica: Bieńko - Michułka (55 Dzwolak), Pulikowski (60 Nowak), Petlakowski, Samek - Lewandowski, Żarkowski (55 Wrzesiński), Kaczmarkiewicz (65 Przysada), Okoński (50 Gutek), Rokosz (60 Raczkowski) - Czajkowski.