CLJU-17: Przewaga nie wystarczyła Miedzi do wygranej

24.09.2017, 18:16

2017_CLJM_-_Gornik_Zabrze__-_1.jpgMiedź Legnica CLJU-17 podejmowała na własnym boisku zespół Górnika Zabrze. Legniczanie pomimo ogromnej przewagi nie zdołali trafić do siatki rywali, a przy tym stracili jednego gola.

Pierwszy i jedyny jak się później okazało gol w tym meczu padł już w 6 minucie. Od tej pory Miedź bardzo ambitnie starała się wyrównać. W drugiej połowie legniczanie praktycznie nie schodzili z połowy gości, ale nawet taka przewaga nie została zamieniona na gola. Miedź mimo kilku znakomitych okazji była tego dnia nieskuteczna i przegrała 0:1

Miedź Legnica – Górnik Zabrze 0:1 (0:1)

Miedź Legnica: Gorzelski – Samek (20 Raczkowski), Pulikowski, Petlakowski, Dzwolak, Przysada, Lewandowski, Czajkowski (60 Gryman), Rokosz, Gutek, Adamski.