Aktualności

Klub

Derby coraz bliżej! Zapraszamy po bilety i karnety!

26.03.2018, 10:49

2017_Chrobry_Glogow_-_Miedz_Legnica__-_102.jpgPrzypominamy, że w Strefie Miedzi trwa przedsprzedaż biletów na derbowy mecz Miedzi z Chrobrym Głogów (31 marca, sobota, godz. 16.00). Do końca marca trwa też promocja karnetowa – stałe miejsce na trybunach na wszystkie sześć meczów do końca sezonu można kupić w obniżonej cenie!

W sobotę 31 marca o godz. 16.00 Miedź rozegra spotkanie derbowe z Chrobrym Głogów w ramach 24. kolejki Nice 1 Ligi. W Strefie Miedzi w Galerii Piastów trwa przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy – przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu! W sprzedaży tylko do końca marca są także karnety w obniżonej cenie – to ostatnia szansa by zapewnić sobie stałe miejsce na wszystkich meczach Miedzi w tym sezonie i wspierać drużynę w walce o awans!

Przedsprzedaż biletów oraz sprzedaż karnetów jest prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 – 21.00, a w Wielką Sobotę w godz. 9.30 – 13.00. Przy zakupie karnetu lub biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast bilet lub karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów i 3 dzieci).

PROMOCYJNA CENA KARNETÓW (tylko do 31 marca):
Trybuna A lub B: 79 zł
Trybuna C: 59 zł
*Sektor rodzinny: 99 zł

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z CHROBRYM GŁOGÓW:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 19 zł
Trybuna C: 14 zł
*Sektor rodzinny: 23 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 24 zł
Trybuna C: 19 zł
*Sektor rodzinny: 28 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/