Aktualności

Biznes

Dołącz do partnerów aplikacji Fortuna 1 Ligi!

28.10.2020, 13:00
Każda firma w Legnicy dołączyć może do lokalnych partnerów Miedzi w aplikacji Fortuna 1 Ligi, dzięki czemu wesprze Klub i uzyska korzyści dla prowadzonej działalności!

Uczestnictwo w projekcie aplikacji Fortuna 1 Ligi wiąże się z szeregiem korzyści. Zyskujesz nowych lokalnych klientów (kibic wybiera te marki, które wspierają jego klub), reklamę w aplikacji oraz na stronie Miedzi i stadionie oraz możliwość wysyłania powiadomień „push” bezpośrednio na telefon klientów. Informacja o każdej firmie, która dołączy do grona partnerów Miedzi Legnica w aplikacji Fortuna 1 Ligi pojawi się na klubowej stronie internetowej, w mediach społecznościowych Miedzi, a także w komunikacie spikerskim podczas zawodów rozgrywanych na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. Ponadto Klub regularnie organizuje konkursy, w których nagradza kibiców biletami za zakupy u partnerów.

- Oferta skierowana jest do wszystkich firm prowadzących swoje biznesy w Legnicy i nie tylko. Zarówno tych dużych, jak i osiedlowych sklepów spożywczych czy salonów usługowych. Dzięki możliwościom, które daje nam aplikacja Fortuna 1 Ligi, każdy przedsiębiorca może dołączyć do programu i wspierać Miedź w zakresie, jaki sam uzna za stosowny. Teraz każdy przedsiębiorca dołączyć może do zielono-niebiesko-czerwonej rodziny, wzmacniając Klub i uzyskując korzyści dla własnego biznesu – mówi Jakub Watral, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

Wejście do aplikacji Fortuna 1 Ligi jest bardzo szybkie i proste. Nie wymaga żadnych instalacji czy szkoleń, nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Nie trzeba wykupywać żadnego abonamentu. Musisz posiadać jedynie możliwość płatności kartą. Uczestnicy programu dzielą się z Miedzią procentem z zysku. Sam zdecydujesz jaki procent w granicach od 1 do 5% od każdej kwoty wydanej przez kibica przekażesz dla Klubu. 

Zainteresowanym na wszelkie pytania odpowie Jakub Watral, z którym kontaktować można się wysyłając wiadomość na adres jakub.watral@miedzlegnica.eu lub dzwoniąc pod nr 503 995 943. Zgłoś się do nas, dzięki temu wesprzesz klub i zdobędziesz nowych klientów!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/