Aktualności

Biznes

Formia Pizza partnerem Miedzi w aplikacji!

17.11.2020, 09:20
Restauracja Formia Pizza dołączyła do grona lokalnym partnerów Miedzi Legnica w aplikacji Fortuna 1 Ligi. Zajadając się przepysznymi posiłkami przygotowywanymi przez pizzerię możesz wspierać swój Klub!

Pizza z pieca opalanego drewnem, przygotowywana ze składników najwyższej jakości, dostarczanych prosto ze słonecznej Italii. Do tego ciasto według receptury z Neapolu. Czy zamówienie może być doskonalsze? Tak, gdy użyjesz przy zakupach ligowej aplikacji. Dzięki temu nie tylko będziesz zajadać się wyśmienitym daniem z Formia Pizza, ale jednocześnie wesprzesz Miedź!

- Kolejni przedstawiciele legnickiej gastronomii dołączają do grona partnerów Miedzi Legnica w ligowej aplikacji. To pokazuje, że przynależność do zielono-niebiesko-czerwonej rodziny jest czymś ważnym dla lokalnej społeczności, a z biznesowego punktu widzenia po prostu się opłaca. Doceniają to również kibice Miedzi, którzy chętnie wybierają ofertę klubowych partnerów. Teraz zamawiając posiłki również w Formia Pizza nie tylko pysznie zjemy, ale także wesprzemy swój ukochany Klub – zauważa Jakub Watral, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

Zachęcamy do korzystania z usług restauracji Formia Pizza, mieszczącej się przy ul. Roosevelta 4 w Legnicy! Zainteresowanych dołączeniem do grona partnerów aplikacji prosimy o kontakt z naszym koordynatorem Jakubem Watralem, wysyłając wiadomość na adres jakub.watral@miedzlegnica.eu lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 503 995 943. Zapraszamy do współpracy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/