Aktualności

Akademia

Grała Akademia Miedzi Legnica

13.05.2019, 13:00
Prezentujemy komplet wyników drużyn Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica z minionego weekendu ligowego.

III LIGA:

Stilon Gorzów - Miedź II Lenica 0:1

Bramka: Zatwarnicki.

Miedź II Legnica: Szpaderski - Ławniczak, Sutor, Chukwudi (62. Petlakowski), Bartłomiejczak - Lewandowski, Śliwiński (73. Garuch), Łobodziński, Żyliński (57. Sobkowiak), Zatwarnicki, Szczepaniak (80. Adamski).

LIGA MAKROREGIONALNA:

Odra Opole - Miedź Legnica 2:5

Bramki: Taranek, Stanuszek, Cukier, Rokosz, Dunajski.

Miedź Legnica: Gorzelski- Michułka Stanuszek Rogoziński Borowiak (70 Klockowski) - Taranek Wawrzyniak Mar. Cukier (65 Dunajski W.) Samek - Rokosz Jeziorski (46 Wawrzyniak Mik.)

CLJ U-15:

Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 1:0

Bramka: Kaczamrek

Miedź Legnica: Rędzio - Łasocha, Grabowski, Kokociński, Seta(41' Rozmus) - Paraszczak, Garwol, Karolczak, Kwolek(74' Chmielewski) - Kwartnik, Kaczmarek(60' Mrozik).

LDJS:

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0:4

LDJM(1):

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 0:1

Miedź Legnica: Prochoń - Siudak, Maciejski, Żarkowski, Trzyna - Dunajski (85 Huzar), Fraska (60 Rajca), Andrzejewski (70 Lewczuk), Basiński - Krakowski (65 Karbowiak), Jagielski ( 10 Wadziński)

LDJM(2):

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2:1

Bramki: Błaszko, Słobodzian.

Miedź Legnica: Stępień - Selmaj, Krawczyszyn, Przybylski, Pizuch, Ratajski, Narewicz, Czochara, Nędza, Blaszko, Slobodzian. Ponadto: Jarosz, Pawłowski, Romanowski, Salek, Baran, Wasiewski, Wojtasiński

 

Miedź Legnica - Pogoń Góra 3:0

LWM:

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 0:3

Bramki: 2x Nowakowski, Szczerbiak.

Miedź Legnica: Kobyliński - Przybylok, Kaczemba, Wańkowicz, Maliszewski - Nowakowski, Drozdowski (20 Rewers) - Adamczewski (25 Cichy) Szczerbiak

LOM:

Piast Jawor - Miedź Legnica 2:3

Bramki: 2x Janiak, Sawicki.

Miedź Legnica: Bzdyk, Janduła, Małek, Janiak, Michalski A., Sawicki, Szlachetka, Pacanek, Skrzydlinski.

Mewa Kunice - Miedź Legnica 0:2

Bramki: Umnicki, Zięba.

Miedź Legnica: Bieleń, Spychaj, Bas, Bombik, Baryła, Zięba, Skraburski, Błaszczyk, Zawiślak. Grali również : Szczukiewicz, Robaszek, Guryn, Iwiński, Dobies, Umnicki.

TURNIEJ OZPN U-10:

Miedź Legnica - Młodzieżowy KS Miedź 4:1

Miedź Legnica - Górnik Złotoryja 3:0

Miedź Legnica - Piast Jawor 1:2

Miedź Legnica - Konfeks Legnica 2:2

Miedź Legnica: Błażej Drożdż, Kacper Irodenko,Tomasz Prajzner, Przemysław Szukalski, Gracjan Buzdygan, Dawid Kaczmarek, Igor Lebiedziejewski, Filip Stelmach, Wojciech Karpeta, Ksawery Riss


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/