Grała Akademia Miedzi Legnica

03.02.2020, 10:53
Miniony weekend minął pod znakiem meczów kontrolnych oraz turniejów zespołów Akademii Miedzi. Poniżej prezentujemy podsumowanie wyników.

III LIGA:

Miedź II Legnica - Śląsk II Wrocław 1:2

Bramka: 61 Łobodziński

Miedź II Legnica: Szymkowiak (46 Szpaderski)- Kuczera, Stasiak, Rogoziński, Czarniecki - Garuch, (70 Testowany) Testowany (46 Testowany), Borowiak, (46 Zachaczewski, (80 Poniedziałek), Niewiadomski (65 Karolczak)- Łobodziński(80 Poręba) Antkowiak (65 Bruno)

U-19

KS Bystrzyca Górna (Seniorzy) - Miedź Legnica 1:8

Bramki: 2x Rokosz, Poniedziałek, Taranek, Lewandowski, Rachel, Strzelecki, Winnik.

Miedź Legnica

I połowa: Redzio - Michułka, Rycombel, Pulikowski, Samek - Poniedziałek, Taranek, Lewandowski, Wadziński - Magno, Rokosz

II połowa: Kikolski - Czajkowski, Maciejski, Winnik, Strzelecki - Stróżyński, Rachel, Żarkowski, Trzyna - Marcinkiewicz, Rokosz (Magno)

U-17

Miedź Legnica - U19 Piast Żmigród 3:1

Bramki: Klaska, Fraska, Testowany.

Miedź Legnica:

I połowa: Biernat -Borowski, Klaska, Pisula, Rewers - Bieniusiewicz, Krupa, Chmielewski, Kwartnik - Fraska, Kwolek

II połowa: Killian - Rewers, Pisula, Kokociński, Łasocha - Rubach, Wojtak, Matuszak, Ziemba,- Rajca, Testowany.

U-15

FC Energie Cottbus - Miedź Legnica 3:0

Miedź Legnica: Madaliński - Ratajski, Jabłonka, Krupa, Dublinowski - W.Makarov, Nowakowski, Ratajski, Ewkowski - Słobodzian, Wojtasik

Ponadto zagrali: Ostrowski, Bora, I.Makarov, Pażontka, Rudak

- Dwa zespoły stworzyły mecz na dobrym i wyrównanym poziomie. Zawodnicy mają świadomość, że po tak wyrównanym spotkaniu nie można pozwolić sobie na porażkę różnicą trzech bramek. - podsumował trener Tomasz Syska.

U-14

FC Energie Cottbus - Miedź Legnica 0:0

Miedź Legnica: Kobyliński - Przybolok, Kiffert, Wańkowicz, Homa - Kucharski, Raczkowski, Komarzyniec, Noczyński -Szymoniak, Szczerbiak

Ponadto zagrali: Kapica, Simmert, Bolesta, Ruszczak, Umnicki

- Zagraliśmy dobry mecz szczególnie w fazie obrony. Odpowiednio reagowaliśmy po stracie piłki. Wynik 0:0 uważam za sprawiedliwy. Zarówno jedna jak i druga strona stworzyła kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. - podsumował trener Dudek.

U-13

Karkonosze Jelenia Góra - Miedź Legnica 9:1

U-10

Drużyna trenera Wojciecha Górskego wzięła udział w turnieju w Polkowicach, gdzie pokonała wszystkich rywali. Legniczanie zdobyli 7 goli, a w całym turnieju stracili tylko 1 gola.

Miedź Legnica: Michalski, Olszak, Masiel, Zawiślak, Czuchrowski, Ziółkowski, Wolski, Świechowski, Milczanowski

U-9

Również podopieczni trenera Wiktora Czepułkowskiego rywalizowali w Polkowicach. Legniczanie rozegrali cztery mecze.

Miedź Legnica: Szymon Paczwa, Piotr Kosmalski, Karol Tomkiewicz, Kacper Kujda, Jakub Sigiel, Maksymilian Zych, Dawid Miśta.

U-8

Gracze prowadzeni przez trenera Bartłomieja Hamanowicza zagrali w turnieju halowym, który odbył się w hali przy u. Sejmowej. Młoda Miedź zagrała cztery spotkania. Trzy razy wygrała swoje pojedynki i zaliczyła jeden remis.

Miedź Legnica: Kałabuński - Kubicki, Kolber, Sałek, Chmurzyński, Szyszka, Kozik, Lewicki, Lichocki, Wojtowicz, Piasecki, Rybotycki, Ziętek.