Aktualności

Akademia

Grała Akademia Miedzi - to był dobry weekend

12.10.2020, 09:18
Pięć ligowych zwycięstw na siedem spotkań zanotowały drużyny Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica w miniony weekend. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się także najmłodsze zespoły, które brały udział w turniejach.

WYNIKI:

III Liga

Miedź II Legnica - GKS Pniówek '74 Pawłowice 2:0(1:0)

Bramki: 35', 90 Lewandowski

Miedź II Legnica: Grobelny – Pietrowski, Bartczak, Hamza, Lewandowski, Pleśnierowicz, Mehdi, Maciejewski, Fernandez, Koziara (90 Carastoian), Pojasek.

U17

I LWJM

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 5:1(3:1)

Bramki: 25' Kwolek, 26', 29' Paraszczak, 47' Matuszak, 75' Karolczak.

Miedź Legnica: Rędzio - Ziemba, Grabowski, Kokociński, Rozmus - Matuszak, Klimkiewicz, Karolczak, Paraszczak - Kwolek, Kaczmarek.

Ponadto zagrali: Klimkiewicz, Rewers, Wojtak, Korczynski.

U17

II LWJM

Miedź II Legnica - Chrobry II Głogów 2:1(0:1)

Bramki: 86', 89' Rewers Rewers

Miedź Legnica: Madaliński - Chojnowski, Korczyński, Jabłonka, Załanowski - Rewers, Rybarczyk, Wojtak, Sucholas - Kwartnik, Pażontka.

Ponadto zagrali: Piżuch, Akacki, Ratajski.

U15

CLJ

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2:0(1:0)

Bramki: 24' Karasiński, 75' Nowakowski

Miedź Legnica: Kapica - Kucharski (50’ Homa), Cieśliński, Kaczemba, Przybylok - Nowakowski, Raczkowski (50’ Antosiak), Noczyński (60’ Woś), Kowlauk - Szczerbiak (50’ Adamczewski), Karasiński (60’ Komarzyniec).

U14

I LWT

Miedź II Legnica - WKS Śląsk Wrocław 2:2

Bramki: Ruszczak, Sośnicki.

Miedź Legnica: Ostrowski - Kowalczyk, Sośnicki, Rewers, Spychaj - Kodzik, Zawicki, Simmert, Macudziński - Umnicki, Ruszczak. 

Ponadto zagrali: Adamczak, Kasza, Drozdowski, Popłoński, Błaszczyk, Bolesta.

U13

I LWM

Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 2:1

Bramki: 26' Przeciwnik, 49' Zięba, 54' Zięba

Miedź Legnica: Kantor - Janiak, Małek, Robaszek, Skrzydlinski - Zięba, Bzdyk - Skraburski, Pierchala

Ponadto zagrali: Mikielewicz, Szlachetka, Reece, Reed

U13

II LWM

Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica 4:1

TURNIEJE:

Turniej DZPN U10

Miedź Legnica - Górnik Polkowice 4:2

Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 1:2

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2:2

Turniej DZPN U9

Miedź Legnica - Chrobry II Głogów 9:0

Miedź Legnica - Górnik Polkowice 4:1

Miedź Legnica - Chrobry I Głogów 5:1

 

Miedź II Legnica - Iskra Kochlice 6:1

Miedź II Legnica - Zryw Kłębanowice 3:7

Turniej DZPN U8 w Polkowicach 

Miedz Legnica - Gornik Polkowice I  4:3

Miedz Legnica - Konfeks 2:2

Miedz Legnica - Wilkowianka 4:3

Miedz Legnica - Gornik Polkowice II  3:1. 

Nagrodę dla najlepszego zawodnika w drużynie otrzymał Adrian Serenda - Miedź Legnica


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/