Aktualności

Akademia

Grała Akademia Piłkarska Miedzi Legnica

14.09.2020, 11:08
Za nami ligowy i turniejowy weekend w wykonaniu drużyn Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Starsze grupy rozgrywały swoje mecze ligowe, natomiast najmłodsi znakomicie zaprezentowali się podczas turniejów.

III Liga

Stal Brzeg - Miedź II Legnica 1:1(0:0)

Bramki: 61’ Celuch - 90' Koziara

Miedź Legnica: Szpaderski - Pojasek, Bartczak, Świątko, Maciejewski - Hamza, Heredia (60' Carastoian), Mehdi, Katshima (50' Adamski), Niewiadomski - Koziara

U19

I WLJS

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2:1(0:0)

Bramki: 75' Maciejski, 88' Urbański

Miedź Legnica: Ślepowroński - O.Jagielski, Pisula, Maciejski, Strzelecki - Żarkowski, Wrzesiński, Stróżyński, Wadziński - Urbański, Winnik

Ponadto zagrali: D.Jagielski, Zachaczewski, Wadziński.

U17

I WLJM

Miedź Legnica - Zagłębie II Lubin 3:3(2:1)

Bramki: 11' Kaczmarek, 63' Korczyński, 79' Karolczak (k.).

Miedź Legnica: Redzio - Rewers (65' Rozmus), Korczyński, Grabowski, Kokociński - Klimkiewicz (70' Matuszak), Karolczak, Ziemba, Paraszczak - Kwolek (65' Wojtak), Kaczmarek.

U15

CLJ U-15

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław SA 1:1(0:0)

Bramka: 56’ Simmert

Miedź Legnica: Kapica - Homa, Cieśliński, Kaczemba, Przybylok - Szymoniak (50’ Simmert), Raczkowski, Noczyński (77’ Antosiak), Kowaluk - Nowakowski, Karasiński (60’ Szczerbiak).

GALERIA ZDJĘĆ PO KLIKNIĘCIU W ZDJĘCIE

U17

II WLJM

Miedź II Legnica - BKS Bobrzanie Bolesławiec 6:1(2:1)

Bramki: 5' Sucholas, 10, 58, 64' Pażontka, 76' Sucholas, 81' Chmielewski.

Miedź Legnica: Madaliński - Chojnowski (62' Rudak), Sucholas, Jabłonka, Załanowski - Przybylski (62' Ratajski), Piżuch (70' Rybarczyk), Chmielewski, Matuszak (70' Narewicz) - Slobodzian (78' Trawiński), Pażontka (80' Serkies)

U14

I WLT

Miedź II Legnica - MKS Parasol Wrocław 1:1

Bramka: Adamczewski

Miedź Legnica: Ostrowski - Kowalczyk, Sośnicki, Rewers, Maliszewski - Kodzik, Zawicki, Macudziński, Drozdowski - Adamczewski, Komarzyniec.

Ponadto zagrali: Szczepakowski, Kasza, Popłoński, Szymski, Ruszczak, Kucharski.

U13

II LWM

Miedź II Legnica - Zagłębie III Lubin 9:0

Bramki: 2x Szlachetka, 2x Karpiak, 2x Śliwiński, Michalski, Reece Dziedziński, Kośmicki.

TURNIEJE:

Turniej DZPN U-10

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 4:3

Miedź Legnica - Górnik Polkowice 5:0

Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 3:1

Turnieje DZPN U-8

Żak F1 2012 Miedź Legnica turniej w Głogowie.

Miedź Legnica - Górnik Polkowice 3:0

Miedź Legnica - Chrobry II Głogów 7:0

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:0

Miedź Legnica - Konfeks Legnica 0:0

 

Żak F1 2012 Miedź II Legnica turniej w Wilkowie.

Miedź Legnica - KS Męcinka II 10:0

Miedź Legnica - KS Męcinka I 5:1

Miedź Legnica - Przyszłość Prusice 11:0.

 

Turniej DZPN U-6

Pierwszy turniej DZPN U8

Miedź Legnica - Wikowianka Wilków 3:0

Miedź Legnica - Górnik Polkowice 4:0.

Miedź Legnica - Górnik Złotoryja 5:0

Miedź Legnica - Konfeks Legnica 3:2

Miedź Legnica - Młodzieżowy KS 5:3


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/