III LIGA: Miedź II bez punktów w Zielonej Górze

14.10.2020, 22:39
Nie udał się debiut trenera Marcina Płuski jako samodzielnego opiekuna Miedzi II Legnica. Legniczanie po dobrym meczu ulegli ostatecznie w Zielonej Górze miejscowej Lechii 1:2.

Pierwszy gol tego spotkania padł dopiero w 41 minucie. Dobre dośrodkowanie Górskiego wykorzystał pewnym uderzeniem z pierwszej piłki Jędrzej Król. Miedź odpowiedziała tuż przed przerwą. Pięknego gola zdobył Artiom Carastoian, który pokonał Fabisiaka mocnym uderzeniem w samo okienko bramki. trafienie decydujące o końcowym wyniku padło w 80 minucie. Po zagraniu ręką w polu karnym przez jednego z obrońców Miedzi. Arbiter podyktował rzut karny, a pewnym wykonawcą jedenastki okazał się Szymon Kobusiński, który ustalił wynik spotkania.

Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica 2:1 (1:1)

Bramki: 41 Król, 80(k) Kobusiński - 45 Carastoian

Lechia Zielona Góra: Fabisiak – Ostrowski, Żukowski, Górski, Małecki, Konieczny, Kaczmarczyk, Wieczorek, Babij, Kobusiński, Król.

Miedź II Legnica: Szpaderski – Świątko, Bartczak, Bahid, Carastoian, Maciejewski, Fernandez, Koziara, Petk, Niewiadomski, Pojasek.