Aktualności

Klub

III LIGA: Miedź II remisuje w Brzegu

12.09.2020, 21:28
Miedź II Legnica po szalonej końcówce spotkania ze Stalą w Brzegu ostatecznie zdobyła punkt. Mimo, że legniczanie byli drużyną przeważającą bramkę na wagę remisu zdobył w ostatniej minucie gry Maciej Koziara uderzeniem z rzutu wolnego.

Od pierwszych minut meczu Miedź dyktowała warunki gry. Legniczanie grali szybko, tak samo szybko doskakiwali do przeciwników i uniemożliwiali im grę. Już w 5 minucie jeden ze strzałów z dystansu zaniepokoił bramkarza Stali. Po 20 minutach to Stal próbowała szczęścia w polu karnym Miedzi, ale dwa stałe fragmenty gry znakomicie zablokowała legnicka obrona. Miedź odpowiedziała jeszcze niecelnym strzałem z dystansu.

Po przerwie Miedź ponownie przejęła inicjatywę. Legniczanie zmarnowali niestety dwie znakomite szanse na gola. Jak to w piłce bywa, niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak też było w tym przypadku. W 61 minucie gry Danielik dośrodkował w pole karne, a centrę na gola strzałem głową zamienił Celuch. Od tego momentu Stal już tylko się broniła próbując utrzymać korzystny wynik. Miedź najpierw zdobyła gola w 88 minucie, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną. Bramka na wagę punktu padła już w doliczanym czasie gry po trafieniu Macieja Koziary z rzutu wolnego.

Stal Brzeg - Miedź II Legnica 1:1 (0:0)

Bramki: 61 Celuch - 90+5 Koziara

Miedź II Legnica: Szpaderski - Pojasek, Bartczak, Świątko, Maciejewski - Hamza, Heredia(60 Carastoian), Mehdi, Katshima(50 Adamski), Niewiadomski - Koziara.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/