III LIGA: Miedź II wygrywa w Kluczborku

12.06.2021, 19:35
Miedź II Legnica w przedostatniej kolejce III ligi pokonała w Kluczborku miejscowy MKS 2:1. Bramki dla legniczan zdobyli Hamza Bahaid i Werick Caetano.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł już w 16 minucie. Hamza Bahaid przymierzył z 20 metra i uderzył w stronę bramki. Piłka odbiła się jeszcze lekko od jednego z obrońców i wpadła do siatki MKS-u. Kolejne gole w tym meczu padały w jego końcówce. W 85 minucie Werick Caetano najprzytomniej zachował się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i pewnym uderzeniem pokonał bramkarza z Kluczborka. Dwie minuty później kontaktowego gola z rzutu wolnego zdobyli gospodarze po uderzeniu głową. Wynik nie uległ już zmianie.

MKS Kluczbork - Miedź II Legnica 1:2(0:1)

Bramka: 16' Bahaid, 85 Caetano.

Miedź II Legnica: Grobelny - Maciejewski, Bartczak, Pojasek, Niewiadomski, Bahaid(77 Petk), Lewandowski(85 Chmielewski), Stróżyński, Burgering(85 Karolczak), Kwolek(77' Klimkiewicz), Caetano(89 Poręba).