III liga: Miedź pewnie wygrywa z Lechią

20.08.2016, 18:08

2016_Miedz_2_legnica_-_piast_karnin__-_29.JPGTrzecioligowa Miedź II Legnica pewnie pokonała w Dzierżoniowie miejscową Lechię i zdobyła kolejny komplet punktów. Już przed przerwą legniczanie zaznaczyli swoją przewagę, którą udokumentowali w drugiej połowie.

Już na początku spotkania legniczanie objęli prowadzenie. W 15 minucie gry Mateusz Cieślik pewnym strzałem otworzył wynik. Na 2:0 w 33 minucie meczu podwyższył Lucjan Zieliński, który dobił na długim słupku bardzo dobre oddanie od Zatwarnickiego. Wszystko wskazywało na to, że Miedź będzie dalej zdobywać gole, a wynik meczu może być wysoki. Taki obraz szybko rozwiało trafienie gospodarzy. Łukasz Maciejewski w 39 minucie zdobył gola kontaktowego. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. Po zmianie stron padła tylko jedna bramka, choć okazji nie brakowało. Wynik spotkania w 63 minucie gry ustalił Mateusz Zatwarnicki, który wykorzystał dobre podanie od Gardzielewicza.

Lechia Dzierżoniów – Miedź II Legnica 1:3 (1:2)

Bramki: 39 Maciejewski - 15 Cieślik, 33 L. Zieliński, 63 Zatwarnicki.

Miedź II Legnica: Piotrowski – Szwedyk, Miazga, Woźniczka, Wójcik, Zatwarnicki, Krawczun (61 Chodyga), Karbowy (71 Dyrda), Gardzielewicz (81 Graczyk), L. Zieliński (61 Poręba), Cieślik.