III LIGA: Pniówek lepszy od Miedzi II

12.10.2019, 18:29
Pniówek Pawłowice Śląskie okazał się zespołem lepszym od Miedzi II Legnica w meczu 11 kolejki III ligi. Legniczanie na terenie rywala zdołali zdobyć dwa gole.

Już po pierwszej odsłonie sobotniego meczu jasne było, że Miedź nie będzie miała łatwego zadania w rywalizacji z Pniówkiem. Już  4 minucie po uderzeniu Wojciecha Caniboła zrobiło się 1:0. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 z rzutu karnego w 41 minucie meczu. Caniboł tuż przed przerwą trafił do siatki Miedzi po raz trzeci i mógł po meczu zabrać piłkę do domu.

Po przerwie w 67 min. Pniówek podwyższył jeszcze na 4:0. Miedź nie czekała długo z odpowiedzią. Szybką akcję zakończył celnym uderzeniem Bruno. Niestety w 78 minucie Dawid Hanzel podwyższył na 5:1. Legniczan było jeszcze stać w tym meczu na jednego gola. W 86 minucie drugą bramkę dla legniczan zdobył Daniel Smuga.

Pniówek Pawłowice Śl. - Miedź II Legnica 5:2(3:0)

Bramki dla Miedzi: 68 Bruno, 86 Smuga

Miedź II: Szymkowiak-Borowiak(68 Koloczek), Rogoziński, Pojasek, Czarniecki(46 Rokosz), Sobkowiak,Garuch, Łobodziński, Taranek(46 Adamski), Bruno, Smuga.