Aktualności

Biznes

Kolejne firmy zaprezentowały się w Klubie Biznesu Miedzi Legnica

22.11.2018, 14:49

Kolejne firmy zaprezentowały się w Klubie Biznesu Miedzi Legnica

Czwartkowe spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica było okazją do zaprezentowania się i przedstawienia swojej oferty firm WDB Brokerzy oraz Global Protection Group. Po raz kolejny z propozycją dla klubowiczów wystąpili także przedstawiciele dealera Toyota Nowakowski.

WDB Brokerzy jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym posiadającym zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego. Oferuje doradztwo w zakresie ubezpieczeń oraz zarządzania ryzykiem. Szeroki wachlarz obsługiwanych ubezpieczeń dotyczy przede wszystkim ubezpieczeń majątkowych i OC, komunikacyjnych, finansowych, gwarancji, a także ubezpieczeń osobowych i grupowych ubezpieczeń na życie.

Z Kolei Global Protection Group to agencja ochrony o zasięgu międzynarodowym oraz instytucja szkoleniowa. Posiada koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie usług ochrony osób i mienia, a także status placówki kształcenia ustawicznego.

Wierzymy, że i WDB Brokerzy, i Global Protection Group znajdą wśród klubowiczów odbiorców swoich usług, a wkrótce dołączą także do Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

Podczas czwartkowego spotkania wyróżniliśmy przedstawicieli firm, które w ostatnim czasie przedłużyły współpracę z Miedzią, a więc BPS Catering, Fitness World, Kancelaria Kowalski, Popławski i wspólnicy, Zawisza Travel, DJA Media, BM Geo oraz Rybczyński.pl. Jak zwykle był też czas na rozmowy kuluarowe.

Z wystąpieniem na temat inwestowania, a także spraw sportowych pierwszej drużyny do klubowiczów przybył Andrzej Dadełło, właściciel naszego klubu. Z kolei Tomasz Brusiło, członek zarządu, przedstawił rosnące dane związane z medialnością Miedzi Legnica po awansie do LOTTO Ekstraklasy. 

Kolejne spotkania Klubu Biznesu odbędzie się 13 grudnia. Nieco wcześniej, bo już 28 listopada w kawiarnia SO! COFFEE! spotkanie „Kobiety w biznesie”. Zapraszamy!

2018_snidanie_biznesowe_listopad_-_26.jpgCzwartkowe spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica było okazją do zaprezentowania się i przedstawienia swojej oferty firm WDB Brokerzy oraz Global Protection Group. Po raz kolejny z propozycją dla klubowiczów wystąpili także przedstawiciele dealera Toyota Nowakowski.

WDB Brokerzy jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym posiadającym zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego. Oferuje doradztwo w zakresie ubezpieczeń oraz zarządzania ryzykiem. Szeroki wachlarz obsługiwanych ubezpieczeń dotyczy przede wszystkim ubezpieczeń majątkowych i OC, komunikacyjnych, finansowych, gwarancji, a także ubezpieczeń osobowych i grupowych ubezpieczeń na życie.

Z Kolei Global Protection Group to agencja ochrony o zasięgu międzynarodowym oraz instytucja szkoleniowa. Posiada koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie usług ochrony osób i mienia, a także status placówki kształcenia ustawicznego.

Wierzymy, że i WDB Brokerzy, i Global Protection Group znajdą wśród klubowiczów odbiorców swoich usług, a wkrótce dołączą także do Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

Podczas czwartkowego spotkania wyróżniliśmy przedstawicieli firm, które w ostatnim czasie przedłużyły współpracę z Miedzią, a więc BPS Catering, Fitness World, Kancelaria Kowalski, Popławski i wspólnicy, Zawisza Travel, DJA Media, BM Geo oraz Rybczyński.pl. Jak zwykle był też czas na rozmowy kuluarowe.

Z wystąpieniem na temat inwestowania, a także spraw sportowych pierwszej drużyny do klubowiczów przybył Andrzej Dadełło, właściciel naszego klubu. Z kolei Tomasz Brusiło, członek zarządu, przedstawił rosnące dane związane z medialnością Miedzi Legnica po awansie do LOTTO Ekstraklasy. 

Kolejne spotkania Klubu Biznesu odbędzie się 13 grudnia. Nieco wcześniej, bo już 28 listopada w kawiarnia SO! COFFEE! spotkanie „Kobiety w biznesie”. Zapraszamy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/