Komplet punktów trampkarzy i młodzików

10.04.2012, 09:30

ldt.jpgW wesołych nastrojach spędzili Święta Wielkanocne trampkarze i młodzicy Miedzi. Oba zespołe, występujące w Ligach Dolnośląskich, wygrały wyjazdowe spotkania z Parasolem Wrocław 1:0.

Trampkarze od pierwszych minut zagrali we Wrocławiu wysokim pressingiem, co pozwoliło im na uzyskanie optycznej przewagi. Jednak pierwszą groźną sytuację do zdobycia bramki mieli gospodarze – w 4. minucie napastnik Parasola oddał strzał na bramkę Piotra Sochackiego. Odpowiedź Miedzi to dwa uderzenia: w 8. minucie po akcji indywidualnej Bruliński z ostrego kąta niecelnie uderzył obok bramkarza i w 10. minucie Sobków z lewej nogi również nie trafił w światło bramki. Dużo walki w środku pola, a także kilka stałych fragmentów gry nie przynosiło rezultatu w postaci bramki. W ostatniej minucie pierwszej połowy Łukasz Kozłowski wykonywał rzut rożny i popisał się idealnym dośrodkowaniem wprost na głowę Maćka Szwedyka, który zdobył bramkę do szatni.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił sie zbytnio. Strzały z dystansu, stałe fragmenty, szybkie kontrataki z obydwu stron, brakowało tylko bramek.

Liga Dolnośląska Trampkarzy
PARASOL WROCŁAW - MIEDŹ LEGNICA 0:1

Takim samym wynikiem zakończył się mecz młodzików legnickiej Miedzi. Już w pierwszej minucie meczu Eryk Kuczyński zdobył bramkę dla Miedzianki, która ustaliła wynik końcowy meczu.

Liga Dolnośląska Młodzików

W najbliższą sobotę oba zespoły Miedzi podejmą Chrobrego Głogów. Mecze rozegrane zostaną na boisku przy ul. Świerkowej o godz. 11.00 (trampkarze) i 13.00 (młodzicy).