Aktualności

Klub

Kup bilet na Chojniczankę w przedsprzedaży!

11.04.2012, 11:46

przedsprzedaz.jpgW związku z dużym  zainteresowaniem sobotnim meczem Miedzi z Chojniczanką Chojnice apelujemy do wszystkich kibiców o zakup biletów w przedsprzedaży i wcześniejsze przyjście na stadion w dniu meczu. Pozwoli to uniknąć kolejek przy kasach i przy wejściach.

To będzie pojedynek na szczycie II ligi między zespołami walczącymi o awans i jeden z najciekawszych meczów w Legnicy tej wiosny. Nic dziwnego, że zainteresowanie spotkaniem Miedzi z Chojniczanką jest bardzo duże. Od początku rundy wiosennej klub uruchomił wszystkie kasy na stadionie, a mimo to w dniu meczu tworzą się przy nich duże kolejki. Dlatego apelujemy do wszystkich legniczan, by nie czekali do ostatniej chwili z kupnem biletu. Bilety są dostępne w przedsprzedaży przez cały tydzień poprzedzający mecz. W sobotę zapraszamy też wszystkich na stadion nieco wcześniej. Będzie możliwość skorzystania z bezpłatnego malowania twarzy (punkt przy sektorze rodzinnym), a dla najmłodszych przygotowaliśmy bezpłatne słodycze i balony oraz zabawy animacyjne ze szczudlarzami oraz klubowymi maskotkami – Miedziakami. Wcześniejsze przyjście w sobotę na stadion znacznie ułatwi wejście i pozwoli uniknąć kolejek.

Zabierz całą rodzinę na stadion i wspólnie dopingujcie Miedziankę! Początek meczu w sobotę o godz. 16.00, ale wejścia na stadion będą otwarte już od godz. 14.30. Bilety w cenie 7-15 zł. Zapraszamy!

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW I KARNETÓW:

Sekretariat Klubu
(Al. Orła Białego, trybuna C legnickiego stadionu – PN-PT w godz. 8.00-16.00)

Stoisko z odżywkami
(I piętro w Galerii Piastów, PN-SB w godz. 9.30-21.00, ND 10.00-20.00)

W dniu meczu bilety dostępne w kasach stadionu już od godz. 14.00.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/