Aktualności

Klub

Kup karnet na mecze Miedzi w rundzie finałowej!

15.04.2019, 14:43
Przed nami runda finałowa LOTTO Ekstraklasy, a więc czas, który zweryfikuje marzenia, nadzieje i oczekiwania wszystkich klubów. W tych najważniejszych tygodniach sezonu potrzebujemy Waszego wsparcia z trybun, dlatego wprowadziliśmy do sprzedaży karnet na ostatnie domowe mecze Miedzi Legnica. Wszystkie cztery spotkania na Stadionie im. Orła Białego możecie obejrzeć już za 35 złotych! A to nie koniec promocji! Jednocześnie przypominamy, że karnety zakupione na rundę wiosenną zachowują ważność także w rundzie finałowej.

W rundzie finałowej LOTTO Ekstraklasy w Legnicy czekają nas mecze z Zagłębiem Sosnowiec, Wisłą Płock, Górnikiem Zabrze, a na deser ze Śląskiem Wrocław. Gdyby ktoś chciał kupić pojedyncze bilety na każde z tych spotkań w przedsprzedaży, to zapłaci za nie w sumie 116 złotych (trybuny A i B) lub 96 złotych (trybuna C). Natomiast koszt karnetu to zaledwie 45 złotych (trybuny A i B) lub 35 złotych (trybuna C). Różnicę i korzyści finansowe można policzyć bez większych problemów.

Co więcej, każdy, kto zdecyduje się na zakup karnetu, będzie mógł skorzystać z promocji na szalik Miedzi Legnica. Zamiast 39 złotych zapłaci jedynie 15 złotych. Reasumujące za jedyne 50 złotych można zapewnić sobie miejsce na czterech meczach na trybunie C oraz szalik, czyli niezbędny atrybut kibica. Sprzedaż karnetów rozpocznie się we wtorek 16 kwietnia i będzie prowadzona w Strefie Miedzi w Galerii Piastów.

Każdy z czterech meczów Miedzi w fazie finałowej LOTTO Ekstraklasy będzie niósł ze sobą nieporównywalnie większy ładunek emocjonalny niż wszystkie dotychczasowe boje ligowe. By przekonać się, jak istotne będzie zdobywanie punktów, wystarczy spojrzeć na tabelę. Nasi piłkarze zajmują 11. miejsce, ale mają jedynie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Będzie się działo, a my liczymy na Was!

Domowe mecze Miedzi w rundzie finałowej LOTTO Ekstraklasy

Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec / 22 kwietnia, godz. 15.30

Miedź Legnica – Wisła Płock / 28 kwietnia, godz. 13.00

Miedź Legnica – Górnik Zabrze / 11 maja, godz. 18.00

Miedź Legnica – Śląsk Wrocław / 14 maja, godz. 20.30

We wtorek 16 kwietnia w Strefie Miedzi oraz w serwisie bilety.miedzlegnica.eu ruszy także przedsprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec.

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z ZAGŁĘBIEM SOSNOWIEC:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 29 zł
Trybuna C: 24 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 34 zł
Trybuna C: 29 zł


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/